Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Запорізький Союз промисловців привітав очільника "Оранта-Січ" з 80-річчям

 
 
Президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Головко, віце-президенти обласного Союзу промисловців і підприємців: Олександр Білоусенко, Михайло Ткалич та Валерій Крайній – привітали зі знаменною датою, 80-річчям від дня народження генерального директора ПрАТ "Страхова компанія "Оранта-Січ", Почесного громадянина міста Запоріжжя Петровського Віталія Григоровича.

Сьогодні, 6 липня, Віталія Григоровича вітали численні друзі, з якими пов’язує трудова діяльність з сімдесятих-вісімдесятих років – з пори широкомасштабної розбудови інфраструктури та промислових об’єктів Запоріжжя.

Віталій Григорович стояв у витоків сучасного страхування в Україні, створив й понині очолює страхову компанію "Оранта-Січ", що є членом Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" від початку заснування організації.

За активну діяльність та з нагоди 80-річчя Президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Головко вручив ювіляру Почесну відзнаку - орден "За заслуги".

"Ми цінуємо і поважаємо вас, шановний Віталію Григоровичу, як талановитого організатора , енергійну і душевно щедру людину. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, творчої енергії та подальших успіхів у роботі на благо нашого краю та Батьківщини", - наголошувалось у привітанні.


Потенціал Інформ


06.07.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта