Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Запрошуємо взяти участь в колективному стенді Запорізького краю на Z-Subcontracting

 
 
Членів ЗОСППР "Потенціал" та ЗОФР запрошуємо взяти участь в колективному стенді Запорізької області в рамках Міжнародної виставки субконтрактинга запчастин, компонентів, модулів і технологій Z 2019.

В рамках попередніх домовленостей між Запорізькою ТПП і The Leipziger Messe та з метою представлення промислового потенціалу області, ЗТПП організовує колективну експозицію підприємств регіону на Міжнародній виставці субконтрактинга запчастин, компонентів, модулів і технологій Z 2019 (м. Лейпциг, Німеччина) на пільгових умовах, що відбудеться 5-8 лютого 2019 р.

Виставка Z-Subcontracting є однією з провідних європейських виставок з субконтрактингу і фокусується на субпоставках і послугах для машино- і верстатобудування, автомобільної, будівельної промисловості, електротехніки та електроніки, переробки пластмас, медичної техніки і т. д. Щорічно в ній приймає участь більш ніж 500 експонентів та 24 000 відвідувачів.

Паралельно пройде Міжнародна торгова виставка машинного обладнання, промислового обладнання та автоматики Іntec (більш ніж 1000 експонентів з більш ніж 20 країн).

Завдяки партнерським відносинам із ТПП Лейпцига, запорізькі учасники матимуть можливість відвідати дану ТПП з ознайомленням потенціалу її членів, прийняти участь у В2В зустрічах із німецькими підприємствами по профілю компанії та отримати додаткові можливості щодо встановлення контактів з потенційними партнерами.

Свої пропозиції надсилайте листовно на: office@potencial.org.ua


Потенціал Інформ


06.12.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта