Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Заводу "Дніпроспецсталь" – 86

 
 
З 86-річчям з дня заснування електрометалургійного заводу "Дніпроспецсталь" вітаємо керівництво та колектив підприємства, особливо – ветеранів, що присвятили своє життя одному з найбільших підприємств Запорізького промислового комплексу.

Щиросердно бажаємо стабільності, подальшого розвитку та процвітання підприємства, нових трудових досягнень, успішної реалізації інноваційних проектів та зміцнення позицій підприємства на світовому ринку!

Зичимо здоров’я, щастя та благополуччя вашим сім’ям!


10 жовтня 1932 року була випущена перша плавка запорізької якісної електросталі. Ця подія стала початком біографії заводу.

ПАТ "Дніпроспецсталь" - єдине підприємство в Україні, що спеціалізується на випуску спецсталей: сортового прокату, сталі, що калібрується, а також підшипникової, безнікелевої, хромонікелевої. Тут освоєно виробництво тисячі сортів стали. Продукцію дніпроспецсталівців знають в шістдесяти країнах світу. Зберігаючи лідерство на українському ринку, підприємство нарощує експорт своєї продукції. Сьогодні на заводі працює понад п’ять тисяч осіб.

З червня 1991 року ПАТ "Дніпроспецсталь" є членом Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал".


Потенціал Інформ


10.10.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта