Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Збільшено видатки на компенсацію роботодавцям, які створюють нові робочі місця

 
 
Збільшено видатки на компенсацію роботодавцям, які створюють нові робочі місця та влаштовують на роботу переселенців. Уряд 27 вересня затвердив відповідні зміни до бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2017 рік.

Прийняття відповідної постанови Уряду зумовлено результатами виконання бюджету Фонду протягом січня-травня 2017 року, та підвищенням вдвічі з 01.01.2017 мінімальної заробітної плати, попиту роботодавців в отриманні від Служби зайнятості компенсації єдиного соціального внеску та витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб.

У зв’язку із зазначеним виникла потреба збільшити видатки  за деякими статтями, зокрема"Компенсація єдиного внеску роботодавцям" та "Здійснення заходів відповідно до статті 241 Закону України "Про зайнятість населення".

Так, статтю "Компенсація єдиного внеску роботодавцям" збільшено з 87 579,5 тис. грн. до 109 031,1 тис. грн.; статтю "Здійснення заходів відповідно до статті 241 Закону України "Про зайнятість населення" збільшено з 29 767,3 тис. грн. до 41 955,5 тис гривень.

З прийняттям постанови буде забезпечено надання, відповідно до Закону України "Прозагальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", соціальних послуг щодо сприяння створенню роботодавцями нових робочих місць з компенсацією єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при працевлаштуванні на них безробітних та сприяння працевлаштуванню безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб шляхом виплати компенсації роботодавцям на оплату праці.


За матеріалами www.kmu.gov.ua


28.09.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта