Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Зі святом військовослужбовців привітав запорізький Союз промисловців

 
 
Президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Олександр Головко взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Збройних сил України, що відбувся сьогодні, 6 грудня.

Військовослужбовців та ветеранів Збройних сил України, учасників АТО, волонтерів, що зібрались у концертній залі ім.М.І.Глінки, зі святом привітали голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, голова облради Григорій Самардак та міський голова Запоріжжя Володимир Бриль.

Ряд військовослужбовців та волонтерів на цьому заході були нагороджені Знаками Президента України, медалями, Почесними грамотами Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради, виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Також під час урочистостей були підбиті підсумки обласного благодійного марафону до Дня Збройних Сил України. Всі зібрані кошти, як запевнили його організатори, будуть спрямовані на надання матеріальної допомоги, лікування, реабілітацію учасників АТО, поранених, інвалідів війни, а також членів сімей загиблих. Орграда марафону подякувала запорізьким промисловцям, а також всім небайдужим, хто долучився до цієї благодійної акції та переказав кошти.


Потенціал Інформ


06.12.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта