Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

ЗОСППР "Потенціал" б'є на сполох:Запорізький стратегічний об’єкт під загрозою руйнації!

 
 
Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" сьогодні, 27 березня, звернувся листовно до поліції та мерії з вимогою не допустити руйнацію греблі Дніпрогесу.


Запорізький стратегічний об’єкт – греблю Дніпрогесу – потрібно рятувати від руйнації. Наразі, зокрема, її проїжджа частина повністю розбита ямами тощо. Причина тому – одна. Це недопустимий для цієї споруди потік вантажівок.

До речі, за проектом, вантажівок на греблі взагалі не повинно бути. Накладна конструкція її проїжджої частини, що наполовину "висить" над основною, такого навантаження, що маємо сьогодні, може не витримати. Свого часу, коли спорудили, по "навісній" смузі заборонялось рухатись навіть тролейбусам.

Крім того, бетонне "тіло" греблі, за оцінками експертів, також потребує належного утримання.

Про це, як ми повідомляли, йшлося на засіданні Екологічної ради Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал". За її рішенням були підготовлені та сьогодні, 27 березня, відправлені листи з вимогою унеможливити потужній рух автотранспорту, зокрема, вантажівок через греблю Дніпрогесу, адресовані, перш за все, міському голові Володимиру Буряку, та з проханням взяти під контроль це питання, наголошуємо, стратегічного об’єкта, начальнику ГУ НП України в Запорізькій області Олегу Золотоноші.


Потенціал Інформ


27.03.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта