Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

ЗОСППР "Потенціал" взяв участь у розширеному засіданні Ради регіонального розвитку

 
 
Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" взяв участь у розширеному засіданні Ради регіонального розвитку, що відбулося сьогодні, 28 листопада, під головуванням очільника області Костянтина Бриля.

В обговоренні питань: "Децентралізація влади: Нові можливості для регіонів" та "Запорізький регіон: Здобутки та перспективи розвитку" – взяли участь члени Регіональної ради розвитку, народні депутати ВРУ 8-го та попередніх скликань, депутати обласної ради, керівники місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та територіальних органів влади, структурних підрозділів ЗОДА, керівники підприємств різних галузей та громадськість.

Відкриваючи засідання Ради регіонального розвитку, як передає Depo.Запоріжжя, голова облдержадміністрації Костянтин Бриль зазначив, що через введення воєнного стану отримав чимало питань, чи відбудеться засідання Ради, та запевнив, що область попри воєнний стан працюватиме в звичайному режимі.

"Може ворог від нас і чекає, аби у нас все заморозилося, нічого не йшло, бо ми якісь налякані. Ми не налякані. У нормальному режимі працюємо, нічого не зупиняється. Навпаки, ми всім покажемо, що в умовах війни можемо працювати, будувати, виховувати дітей, контролювати території і більше, як в 2014 році, нас ніхто зненацька не захопить", - сказав Костянтин Бриль.

Пропонуємо запис трансляції розширеного засідання Ради регіонального розвитку.


Потенціал Інформ


28.11.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта