Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

ЗТР поставить трансформатор для сонячної генерації

 
 
Приватне акціонерне товариство "Запоріжтрансформатор" (ЗТР) та ТОВ "Токмак Солар Енерджі" підписали контракт на поставку трансформатора ТРДН-32000/150-У1 для першої в Запорізькій області сонячної електростанції, для початку будівництва другої черги.

Загальна потужність сонячної електростанції за фактом завершення будівництва складе 50 МВА.

Слід зазначити, що дана поставка трансформатора ЗТР є вже не першою на адресу ТОВ "Токмак Солар Енерджі". У квітні 2017 року заводом вже був поставлений та успішно введений в експлуатацію трансформатор.

Своєчасна поставка трансформатора в 2017 році, оперативне його введення в експлуатацію, швидка реакція на технічні питання, відсутність зауважень до роботи устаткування - всі ці фактори дозволили ЗТР завоювати кредит довіри ТОВ "Токмак Солар Енерджі" та отримати дане замовлення й у цьому році.

На даний момент - аванс за контрактом отримано. Відвантаження трансформатора запланована на липень 2018 року.

Новий контракт в черговий раз підтверджує рівень довіри до ПрАТ "ЗТР", як до виробника якісного і надійного устаткування.


ПрАТ "Запоріжтрансформатор" є одним з найбільших в світі виробників трансформаторного устаткування з досвідом постачань в 88 країн. Підприємство виробляє силові масляні трансформатори, електричні реактори, керовані шунтуючі реактори.


Потенціал Інформ


04.05.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта