Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Роботодавці

ХРОНОЛОГІЯ ПОДІЙ ЗОСППР «ПОТЕНЦІАЛ»

1990 рік

Створено Запорізький обласний союз промисловців і підприємців «Потенціал».

Президентом ЗОСПП «Потенціал» обрано Білоусенка Олександра Федоровича.

1991 рік

Вирішення питань роботи підприємств об­ласті в умовах переходу з планових на ринкові відносини в економіці.

1992 рік

Президентом ЗОСПП «Потенціал» обрано Пікінера Володимира Тарасовича ...


Оперативна інформація розділу

Анонси розділу

українською мовою / на русском языке
АгроТехСервіс – 2019
У Запоріжжі 12-14 лютого відбудеться чергова, 18-а міжрегіональна спеціалізована виставка аграрного бізнесу "АгроТехСервіс – 2019".

Тематичні розділи виставки:

- Сільськогосподарське машинобудування, міні техніка і запчастини.

- Технології зберігання, переробки і транспортування с/г продукції.

- Засоби малої механізації.

- Агрохімія. ЗЗР. Добрива.<...

21.01.2019Докладніше
 
Тренінг: Експорт для початківців
Тренінг "Підтримка експорту для малих та середніх підприємств: Готовність експортувати - триденний навчальний семінар, спеціально розроблений для виклику та початкового запуску експортерів, котрі починають експортувати" триватиме три дні, з 21 по 23 листопада.

Курсу буде читатися англійською мовою з одночасним перекладом українською мовою.

Тренер - Родді Філі, директором Strate...

09.11.2018Докладніше
 
Ділова місія до В’єтнаму
Українсько-в’єтнамський бізнес-форум відбудеться в рамках офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до В’єтнаму в період з 9 по 11 жовтня.

ТПП України організовує бізнес-місію до м Ханой та запрошує долучитися до складу делегації українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній.

Реєстрація відкрита до 2 жовтня (включно) за посиланням: http...

01.10.2018Докладніше
 
Торгові війни: український бізнес під загрозою?
Конференція "Торгові війни: український бізнес під загрозою?" відбудеться 17 жовтня у Києві.

ЮФ "Ілляшев та Партнери" за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців запрошують взяти участь у конференції бізнесменів, топ-менеджмент, керівників юридичних департаментів, менеджерів ЗЕД українських і міжнародних компаній.

Генеральний медіапартнер - газета "Юридическая ...

14.09.2018Докладніше
 

Новини розділу

українською мовою / на русском языке
Союз промисловців не зупиняється на досягнутому і активно працює майже в режимі нон-стоп, але й про свої надбання не забуває
Саме тому сьогодні виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» Валерій Крайній відвідав Запорізький центр перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, як навчальний заклад післядипломної освіти з презентацією-звітом за 2018 рік.
19.03.2019Докладніше
 
У ФРУ на погодженні перебуває проект наказу Міністерства соціальної політики України "Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 18 серпня 2017 року № 1338»
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває проект наказу Міністерства соціальної політики України "Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 18 серпня 2017 року № 1338».
19.03.2019Докладніше
 
Надзвичайно продуктивний понеділок у ЗОСППР «Потенціал» розпочався з робочої зустрічі
Головним предметом наради стали неузгоджені позиції з питань тарифної політики, форми сплати праці на підприємствах різних форм власності, які виникли під час підписання «Територіальної угоди між Запорізькою обласною державною адміністрацією та Запорізькою обласною радою, Запорізькою обласною федерацією роботодавців та Запорізькою обласною радою профспілок на 2017-2020 роки».
18.03.2019Докладніше
 
Проблеми несанкціанованої «стихійної» торгівлі у Запоріжжі
Нарада робочої групи ради підприємців ЗОСППР «Потенціал» відбулася 15 березня поточного року, обговорювали важливе питання щодо проблеми несанкціонованої торгівлі у Запоріжжі, а також заходи, які потрібно вжити для її подальшої ліквідації.
15.03.2019Докладніше
 
Перший бізнес Хаб у Запоріжжі розпочинає підготовку до третього сезону!
14 березня поточного року відбулася 28 позачергова сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання. В роботі прийняли участь президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Головко, депутат Верховної Ради України I скликання, віце-президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Білоусенко і Народний депутат України VI скликання, виконавчий директор ЗОСППР "Потенціал" Валерій Крайній...
14.03.2019Докладніше
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта