Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Роботодавці

ХРОНОЛОГІЯ ПОДІЙ ЗОСППР «ПОТЕНЦІАЛ»

1990 рік

Створено Запорізький обласний союз промисловців і підприємців «Потенціал».

Президентом ЗОСПП «Потенціал» обрано Білоусенка Олександра Федоровича.

1991 рік

Вирішення питань роботи підприємств об­ласті в умовах переходу з планових на ринкові відносини в економіці.

1992 рік

Президентом ЗОСПП «Потенціал» обрано Пікінера Володимира Тарасовича ...


Оперативна інформація розділу

Анонси розділу

українською мовою / на русском языке
Семінар-нарада щодо обговорення постанови КМУ № 337 від 17.04.2019
Семінар-нарада щодо обговорення постанови КМУ № 337 від 17.04.2019 «Про затвердження порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві» Коли? 13 червня 2019 року в 10:00 - реєстрація: 9:30 Де? Запорізька обласна рада профспілок (Профспілок, 5, м. Запоріжжя, 69044, Україна)
07.06.2019Докладніше
 
Відкриваємо третій сезон «Потенціал» - перший бізнес Хаб на Запоріжжі»!
Кожна людина хоча б раз замислювалася над тим, щоб розпочати власний бізнес. Але не кожна переходила від стадії «ідея» до її реалізації. Дуже зручно було би мати можливість поспілкуватися з бізнесменами, з юристами та працівниками державних структур, які за напрямами діяльності сприяють розвитку та підтримці малого та середнього підприємництва, проаналізувати напрямки бізнесу… Згодні?
31.05.2019Докладніше
 
30 травня з 16:00 до 18:00 відбудеться воркшоп на III спеціалізованому міжнародному Запорізькому екологічному форумі – «Еко-Форум – 2019»
30 травня з 16:00 до 18:00 відбудеться воркшоп на III спеціалізованому міжнародному Запорізькому екологічному форумі – «Еко-Форум – 2019» (29-31 травня 2019) за адресою м. Запоріжжя, ВЦ «Козак-Палац» вул. Перемоги, 70-б, 1-ий поверх виставкового комплексу, зона майстер-класів.
29.05.2019Докладніше
 
«Укріплення партнерства з бізнесом для досягнення цілей ООН в області сталого розвитку»
УСПП спільно з литовськими партнерами – Вільнюською торгово-промисловою палатою та організацією Open Europe проводять серію семінарів в м. Київ, м. Херсон та м. Житомир на тему: «Укріплення партнерства з бізнесом для досягнення цілей ООН в області сталого розвитку».
29.05.2019Докладніше
 

Новини розділу

українською мовою / на русском языке
УВАГА, ОПИТУВАННЯ! Вплив політики НБУ на економічне зростання та зайнятість
Чому зростає рівень безробіття і трудова міграція? Чому капітальні інвестиції знаходяться на низькому рівні? Чому в Україну ніхто не хоче інвестувати? Чому банки нарощують обсяги ОВГЗ у своїх портфелях, замість того щоб кредитувати реальний сектор? Якою є роль НБУ в цьому процесі?
11.07.2019Докладніше
 
Стан реформування ринку електроенергії та законотворчі ініціативи ФРУ стали головними темами Запорізької регіональної ради
Днями відбулося засідання Регіональної ради підприємців, на якому обговорювали стан реформування ринку електроенергії та законотворчі ініціативи Федерації роботодавців України.
09.07.2019Докладніше
 
Чи потрібна інвестору мапа промислового потенціалу України?
З метою залучення інвестицій у промисловий комплекс України, розширення ринків збуту продукції, активізації виробничої кооперації у Мінекономрозвитку разом із Федерацією роботодавців України опрацьовується питання необхідності створення інструменту, який би забезпечив лаконічне наочне інформування про промисловий потенціал країни.
09.07.2019Докладніше
 
Засідання Запорізької регіональної ради підприємців
Сьогодні відбулося засідання Запорізької регіональної ради підприємців. Відкривав його президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко. У засіданні активну участь прийняла робоча команда ЗОСППР «Потенціал»: виконавчий директор Валерій Крайній та його заступники - Володимир Поляков, Євгеній Драздович, Валерій Сапронов. А також директор ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» Носик Богдан, заступник начальника Запорізької дирекції АБ «Радабанк» Онишко Анастасія та інші.
04.07.2019Докладніше
 
Укладення преференційної торговельної Угоди між Україною і Туніської Республікою
До Федерації роботодавців України звернулось Міністерство економічного розвитку і торгівлі України надати пропозиції щодо зацікавленості доступу до ринку товарів Тунісу, а також підготовки аргументованої пропозиції стосовно економічної доцільності укладення преференційної торговельної Угоди між Україною і Туніської Республікою.
02.07.2019Докладніше
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта