Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Роботодавці

ХРОНОЛОГІЯ ПОДІЙ ЗОСППР «ПОТЕНЦІАЛ»

1990 рік

Створено Запорізький обласний союз промисловців і підприємців «Потенціал».

Президентом ЗОСПП «Потенціал» обрано Білоусенка Олександра Федоровича.

1991 рік

Вирішення питань роботи підприємств об­ласті в умовах переходу з планових на ринкові відносини в економіці.

1992 рік

Президентом ЗОСПП «Потенціал» обрано Пікінера Володимира Тарасовича ...


Оперативна інформація розділу

Анонси розділу

українською мовою / на русском языке
ЦIПБ запрошує взяти участь у навчанні в школі для аграріїв «AgroSchool»
Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя (ЦIПБ), оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати, запрошує взяти участь у навчанні в школі для аграріїв «AgroSchool».
07.08.2019Докладніше
 
Загальноміський літній ярмарок вакансій
У Запорізькій області реалізується Проект «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей». Заходи Проекту спрямовані на покращення економічної інтеграції ВПО, ветеранів АТО/ООС та членів їхніх родин.
23.07.2019Докладніше
 
Семінар-нарада щодо обговорення постанови КМУ № 337 від 17.04.2019
Семінар-нарада щодо обговорення постанови КМУ № 337 від 17.04.2019 «Про затвердження порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві» Коли? 13 червня 2019 року в 10:00 - реєстрація: 9:30 Де? Запорізька обласна рада профспілок (Профспілок, 5, м. Запоріжжя, 69044, Україна)
07.06.2019Докладніше
 
Відкриваємо третій сезон «Потенціал» - перший бізнес Хаб на Запоріжжі»!
Кожна людина хоча б раз замислювалася над тим, щоб розпочати власний бізнес. Але не кожна переходила від стадії «ідея» до її реалізації. Дуже зручно було би мати можливість поспілкуватися з бізнесменами, з юристами та працівниками державних структур, які за напрямами діяльності сприяють розвитку та підтримці малого та середнього підприємництва, проаналізувати напрямки бізнесу… Згодні?
31.05.2019Докладніше
 

Новини розділу

українською мовою / на русском языке
Запорізький обласний союз промисловців та підприємців (роботодавців) «Потенціал» на порозі ювілею!
Запорізький обласний союз промисловців та підприємців (роботодавців) «Потенціал» на порозі ювілею! Вже 29 років колектив Союзу підтримує промисловий потенціал нашого регіону. Ми вітаємо усіх, хто зробив свій внесок у розвиток ЗОСППР «Потенціал» та обіцяємо продовжувати свою справу!
13.09.2019Докладніше
 
Микола Томенко презентував у Запоріжжі новий проект
Сьогодні конференц-зала ЗОСППР «Потенціал» гостинно приймала дуже цікавого гостя – голову благодійної організації «Фонд «Рідна країна» Миколу Томенко. Він презентував у Запоріжжі проект 7 чудес України: малі батьківщини великих українців».
09.09.2019Докладніше
 
Вітаємо запорізьких бізнесменів з Днем підприємця!
З нагоди свята в облдержадміністрації відбувся урочистий захід, у якому взяли участь президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Головко та виконавчий директор ЗОСППР "Потенціал" Валерій Крайній.
30.08.2019Докладніше
 
Проект «Потенціал – перший Бізнес Хаб на Запоріжжі» дає свої перші плоди!
Олексій Герасименко – учасник бойових дій, учасник проекту ЗОСППР «Потенціал» - Перший Бізнес Хаб на Запоріжжі, який відкрив у нашому місті свій перший магазин «Ваш посуд».
29.08.2019Докладніше
 
В облдержадміністрації відбулося чергове засідання тематичної робочої підгрупи Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури
В облдержадміністрації відбулося чергове засідання тематичної робочої підгрупи Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури з розробки проєкту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року та плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації, у якому взяв участь президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Головко.
20.08.2019Докладніше
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта