Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Міжнародні відносини » Новини розділу

Анонси розділу

українською мовою / на русском языке
ІХ засідання Українсько-чеської змішаної комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва
За інформацією Посольства України у Чеській Республіці для проведення ІХ-го засідання Українсько-чеської змішаної комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва у м. Києві чеська сторона запропонувала термін у першій половині вересня п.р.
11.06.2019Докладніше
 
X Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі»
Вже традиційно навесні Варшава відкриває свої двері для українського бізнесу, щороку стаючи місцем зустрічі представників державних та місцевих органів влади і бізнес-спільноти України та Польщі. X Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі», який відбудеться 16 травня 2019 року у Варшаві, вже вкотре стане платформою для плідної співпраці представників владної та бізнес-еліти двох країн.
06.05.2019Докладніше
 
Програма «Конкурентоспроможна економіка України» разом з USAID
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) сприяє розвитку сильної, диверсифікованої та відкритої економіки України шляхом покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств (МСП), підвищення конкуретності ключових галузей економіки й забезпечення України можливостями скористатись перевагами від угод про вільну торгівлю.
06.05.2019Докладніше
 
Регіональний форум «Цифрова економіка: МСБ на шляху до автоматизації»
Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя (ЦIПБ), оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати, запрошує взяти участь у другому регіональному форумі «Цифрова економіка: МСБ на шляху до автоматизації». Захід організовано ЦІПБ за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу, який відбудеться 21-22 травня у ВЦ «Козак-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-Б).
06.05.2019Докладніше
 

Новини розділу

українською мовою / на русском языке
GLOBAL BEST PRACTICE PROGRAMME
На сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України опублікована інформація про початок відбору проектів, які можуть стати частиною програми Global Best Practice Programme «ЕКСПО-2020».
10.06.2019Докладніше
 
Смарт-спеціалізація як інноваційна система розумних рішень
Днями у Запоріжжі відбувся дводенний семінар-тренінг з підготовки до другого етапу впровадження смарт-спеціалізації в області - процесу підприємницького відкриття. Це ключовий етап смарт-підходу, який передбачає пріоритизацію найбільш інноваційних та конкурентоспроможних галузей у Запорізькій області. У семінарі взяв участь заступник виконавчого директора ЗОСППР «Потенціал» Євгеній Драздович.
15.03.2019Докладніше
 
В Україні створили Клуб стратегічних партнерів плодоовочевого ринку
Сьогодні, 22 травня 2018 року, проходить перше засідання Клубу стратегічних партнерів плодоовочевого ринку, створення якого ініціювала компанія Syngenta в Україні у партнерстві з проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»)...
22.05.2018Докладніше
 
Брендуй яблука й галушки: як працювати по-британськи в Україні?
Сталий розвиток у агробізнесі для багатьох вітчизняних аграріїв поки що звучить дещо абстрактно. Що таке сталий розвиток, навіщо він? Якими показниками його можна виміряти та яку користь він несе агровиробництву? Це перші запитання, які можна почути. Про сталий розвиток агробізнесу, його завдання та практичну користь йшлося на IV Британсько-Українському агробізнес-форумі, що проходив у рамках виставки Агро Весна 2018...
14.03.2018Докладніше
 
В Україні планують створити фонд гарантування для фермерів
Міністерство аграрної політики і продовольства має намір створити фонду гарантування для дрібних фермерів, які не можуть отримати банківський кредит через відсутність запоруки або з іншої причини....
26.02.2018Докладніше
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта