Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Стати членом Союзу

ЗОСППР «Потенціал» вітає Вас, та запрошує стати членом одного з найстаріших союзів промисловців і підприємців в Україні.

В цьому році виконується 20 років нашому Союзу, який продовжує динамічно розвиватися та виконувати щоденну кропітку роботу по захисту прав та інтересів бізнесу Запорізького краю.

Статус члена Союзу крім свого високого престижу має для бізнесменів не аби який комерційних зиск, а саме – ставши членом ЗОСППР «Потенціал» Ви автоматично та безкоштовно отримаєте доступ до цілого комплексу рекламних можливостей реалізованих на базі інформаційних продуктів Союзу: інформаційного порталу www.potencial.org.ua, щотижневого «Інформаційного бюлетеню «Потенціал» та комерційного порталу www.data-bank.com.ua (докладніше т. 223-04-22).

Практичне використання ціх можливостей дозволить Вам значно розширити круг Ваших партнерів та вивести Ваші продукти на нові ринки, в тому числі, і міжнародні.

Для отримання статусу члена Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» необхідно в довільній формі написати заяву на вступ на ім'я Президенту Союзу Ваната Петра Михайловича, та надіслати її по факсу 233-31-61.  Контактна особа: Лівшиць Тетяна Володимирівна, тел. 233-71-23.

Удачі, зростання і процвітання Вашій справі, успіху Вашому бізнесу!

З повагою,
ЗОСППР «Потенціал»

Статут ЗОСППР «Потенціал»
Статут ЗОФР

 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта