Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Новини

українською мовою / на русском языке
Що необхідно знати про систему НАССР?
Що необхідно знати про систему НАССР? До уваги підприємців! Після 20 вересня закінчується термін впровадження системи ХАССП (HACCP)...
01.08.2019Докладніше
 
У виставковому центрі «Козак-Палац» відбувся загальноміський літній ярмарок вакансій
Захід організовано в рамках Проекту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови можливостей». Мешканці Запоріжжя отримали унікальну можливість поспілкуватися з представниками різних підприємств і дізнатися відповіді на безліч запитан в легкій та неформальній обстановці.
29.07.2019Докладніше
 
Вчасно сплатіть податки!
Вчасно сплатіть податки! Новини від ГУ ДФС Запорізької області.
29.07.2019Докладніше
 
У ФРУ на погодженні перебуває проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2019-2020 роки, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення»
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2019-2020 роки, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення»
29.07.2019Докладніше
 
Прийшла відповідь з Офісу Президента України щодо кримінальних проваджень, відкритих відносно ряду промислових підприємств м. Запоріжжя
Прийшла відповідь з Офісу Президента України щодо кримінальних проваджень, відкритих відносно ряду промислових підприємств м. Запоріжжя...
29.07.2019Докладніше
 
ЗОСППР "Потенціал" щиро вітає з Днем працівника торгівлі!
Послугами працівників торгівлі користується кожна людина. Від професіоналізму, тактовності і чуйності продавців, організованої та ефективної роботи підприємств торгівлі залежить розвиток споживчого ринку і економіка нашої країни.
26.07.2019Докладніше
 
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження змін до деяких наказів Міністерства соціальної політики України»
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження змін до деяких наказів Міністерства соціальної політики України». Даним наказом вносяться зміни до наказів Мінсоцполітики від 27.08.2018 № 1220 «Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації навантажувачів» та від 19.01.2018 № 62 «Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання».
23.07.2019Докладніше
 
У ФРУ на погодженні перебуває проект постанови КМУ «Про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах"
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016р. № 461».
23.07.2019Докладніше
 
Президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко та виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» привітали запорізьких металургів з їх професійним святом
Днями у палаці спорту «Дніпроспецсталь» відбулось урочисте святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості, який в Україні відзначається щорічно у третю неділю липня. Також привітали представники міської та обласної влади та творчі колективи міста, тому для всіх присутніх свято завершилося урочистим концертом.
23.07.2019Докладніше
 
З днем металурга!
Щиро вітаємо вас із професійним святом, яке традиційно вважається всенародним, оскільки металургія – це фундамент економіки і багато поколінь металургів зміцнювало славу України як потужної держави.
19.07.2019Докладніше
 
УВАГА, ОПИТУВАННЯ! Вплив політики НБУ на економічне зростання та зайнятість
Чому зростає рівень безробіття і трудова міграція? Чому капітальні інвестиції знаходяться на низькому рівні? Чому в Україну ніхто не хоче інвестувати? Чому банки нарощують обсяги ОВГЗ у своїх портфелях, замість того щоб кредитувати реальний сектор? Якою є роль НБУ в цьому процесі?
11.07.2019Докладніше
 
Стан реформування ринку електроенергії та законотворчі ініціативи ФРУ стали головними темами Запорізької регіональної ради
Днями відбулося засідання Регіональної ради підприємців, на якому обговорювали стан реформування ринку електроенергії та законотворчі ініціативи Федерації роботодавців України.
09.07.2019Докладніше
 
Чи потрібна інвестору мапа промислового потенціалу України?
З метою залучення інвестицій у промисловий комплекс України, розширення ринків збуту продукції, активізації виробничої кооперації у Мінекономрозвитку разом із Федерацією роботодавців України опрацьовується питання необхідності створення інструменту, який би забезпечив лаконічне наочне інформування про промисловий потенціал країни.
09.07.2019Докладніше
 
Засідання Запорізької регіональної ради підприємців
Сьогодні відбулося засідання Запорізької регіональної ради підприємців. Відкривав його президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко. У засіданні активну участь прийняла робоча команда ЗОСППР «Потенціал»: виконавчий директор Валерій Крайній та його заступники - Володимир Поляков, Євгеній Драздович, Валерій Сапронов. А також директор ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» Носик Богдан, заступник начальника Запорізької дирекції АБ «Радабанк» Онишко Анастасія та інші.
04.07.2019Докладніше
 
Сторінки: 1 |2 |3 |4 |5 |... |611
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта