Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Новини

українською мовою / на русском языке
Вшанування пам’яті з нагоди 90-ї річниці від дня народження видатного конструктора авіаційних двигунів, Героя України Федора Муравченко
Урочистий захід, присвячений 90-річчю від дня народження видатного земляка Федора Муравченка, відбувся у ПК ім. Т. Г. Шевченка. У заході взяли участь президент ЗОСППР «Потенціал», голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, президент AT «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв, генеральний конструктор ДП «Івченко-Прогрес» Ігор Кравченко та інші поважні гості.
19.03.2019Докладніше
 
Президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко відвідав засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва
Першим питанням порядку денного учасники обговорили результати розгляду звернень від громадської організації «Бізнес-Союз «Порада», ТОВ «Хортицькі лінії», приватного підприємства «Виробничо-комерційна фірма «Еліт-Дизайн» та приватного сільськогосподарського підприємства «ДОМ» на предмет правомірності дій працівників органів владних повноважень.
19.03.2019Докладніше
 
Союз промисловців не зупиняється на досягнутому і активно працює майже в режимі нон-стоп, але й про свої надбання не забуває
Саме тому сьогодні виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» Валерій Крайній відвідав Запорізький центр перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, як навчальний заклад післядипломної освіти з презентацією-звітом за 2018 рік.
19.03.2019Докладніше
 
У ФРУ на погодженні перебуває проект наказу Міністерства соціальної політики України "Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 18 серпня 2017 року № 1338»
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває проект наказу Міністерства соціальної політики України "Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 18 серпня 2017 року № 1338».
19.03.2019Докладніше
 
Надзвичайно продуктивний понеділок у ЗОСППР «Потенціал» розпочався з робочої зустрічі
Головним предметом наради стали неузгоджені позиції з питань тарифної політики, форми сплати праці на підприємствах різних форм власності, які виникли під час підписання «Територіальної угоди між Запорізькою обласною державною адміністрацією та Запорізькою обласною радою, Запорізькою обласною федерацією роботодавців та Запорізькою обласною радою профспілок на 2017-2020 роки».
18.03.2019Докладніше
 
Третій спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум «Еко-Форум – 2019»: На старт! Увага! Але ще не марш, оскільки триває підготовка
Екологічна рада при ЗОСППР «Потенціал» прийняла участь у засіданні організаційного комітету з питання проведення 3-ого спеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного форуму «Еко-Форум – 2019».
15.03.2019Докладніше
 
Проблеми несанкціанованої «стихійної» торгівлі у Запоріжжі
Нарада робочої групи ради підприємців ЗОСППР «Потенціал» відбулася 15 березня поточного року, обговорювали важливе питання щодо проблеми несанкціонованої торгівлі у Запоріжжі, а також заходи, які потрібно вжити для її подальшої ліквідації.
15.03.2019Докладніше
 
Смарт-спеціалізація як інноваційна система розумних рішень
Днями у Запоріжжі відбувся дводенний семінар-тренінг з підготовки до другого етапу впровадження смарт-спеціалізації в області - процесу підприємницького відкриття. Це ключовий етап смарт-підходу, який передбачає пріоритизацію найбільш інноваційних та конкурентоспроможних галузей у Запорізькій області. У семінарі взяв участь заступник виконавчого директора ЗОСППР «Потенціал» Євгеній Драздович.
15.03.2019Докладніше
 
Перший бізнес Хаб у Запоріжжі розпочинає підготовку до третього сезону!
14 березня поточного року відбулася 28 позачергова сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання. В роботі прийняли участь президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Головко, депутат Верховної Ради України I скликання, віце-президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Білоусенко і Народний депутат України VI скликання, виконавчий директор ЗОСППР "Потенціал" Валерій Крайній...
14.03.2019Докладніше
 
У ФРУ на погодженні перебуває законопроект про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо скороченої тривалості робочого часу одиноким матерям, які працюють)
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває законопроект про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо скороченої тривалості робочого часу одиноким матерям, які працюють) (реєстр. № 9529), поданого народним депутатом України Мірошниченком Ю.Р.
14.03.2019Докладніше
 
До уваги платників ПДВ: в ГУ ДФС у Запорізькій області працює "гаряча лінія" з питань зупинення реєстрації податкових накладних
"Гаряча лінія" створена для роз'яснення механізмів роботи Системи моніторингу критеріїв оцінки ризиків при адмініструванні ПДВ.
14.03.2019Докладніше
 
Центри професійної досконалості за угодою з «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України»
12 березня у прес-центрі обласної державної адміністрації під керівництвом Костянтина Бриля відбулася нарада, присвячена актуальності створення центрів професійної досконалості у Запорізькій області за участю зацікавлених сторін, яку і відвідав Валерій Сапронов, заступник виконавчого директора ЗОСППР «Потенціал».
12.03.2019Докладніше
 
У ФРУ на погодженні проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо запровадження прогресивної шкали оподаткування при сплаті податку на доходи фізичних осіб) (реєстр. № 10066 від 19.02.2019 р.) внесеного народним депутатом України

Левченком Ю.В. та іншими.

12.03.2019Докладніше
 
Погодження проекту "Про затвердження Положення щодо застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки в металургійній промисловості та залізорудних гірничо-збагачувальних комбінатах"
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває проект наказу Міністерства соціальної політики України "Про затвердження Положення щодо застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки в металургійній промисловості та залізорудних гірничо-збагачувальних комбінатах".
12.03.2019Докладніше
 
Сторінки: 1 |2 |3 |4 |5 |... |606
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта