Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Партнери » Новини, анонси, пропозиції роботодавців

Анонси розділу

українською мовою / на русском языке
Семінар для підприємців «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»
Семінар для підприємців «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу» ⌚️ Коли? 23 квітня (вівторок) 15:00 – 18:00
19.04.2019Докладніше
 
Запорізька торгово-промислова палата запрошує прийняти участь у безкоштовному тренінгу проекту Міжнародного Торгового Центру (ІТС) «Сертифікація виробництва за міжнародним стандартом GLOBALG.A.P.»
Запорізька торгово-промислова палата запрошує прийняти участь у безкоштовному тренінгу проекту Міжнародного Торгового Центру (ІТС) «Сертифікація виробництва за міжнародним стандартом GLOBALG.A.P.», який відбудеться 14 – 15 травня 2019 р. З 2019 року Проект Міжнародного Торгового Центру (ІТС) розпочав свою роботу на території Запорізької області та допомагає малим і середнім виробникам, переробникам свіжих овочів і фруктів підвищити конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення вартості, відкрити доступ до нових ринків з фокусом на ринки ЄС. Проект фінансується Посольством Швеції в Україні та реалізується ІТС у тісній співпраці з національними партнерами проекту.
19.04.2019Докладніше
 
Запорізька торгово-промислова палата запрошує 19 квітня 2019 на тренінг фахівців відділів продажів: «Психологія продажів»
Щоб отримувати від продажу задоволення, необхідно бути експертом своєї справи. Один з найважливіших секретів успішних продажів - вдосконалення себе, розвиток своїх компетенцій. Всі хочуть працювати з професіоналами, тому що тільки професіонали знають, що потрібно клієнтам. Універсальна програма з навчання технікам продажів.
08.04.2019Докладніше
 
Форум «HoReCa PRO», який відбудеться 17-18 квітня
Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя (ЦIПБ) оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати запрошує взяти участь у форумі з розвитку готельно-ресторанного бізнесу «HoReCa PRO». Захід організовується ЦІПБ за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу та проходитиме 17 - 18 квітня у ВЦ «Козак-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-Б).
08.04.2019Докладніше
 

Новини розділу

українською мовою / на русском языке
Лист МЕРТ про опитувальник з ефективності заходів підтримки експортерів та комунікацій органів державної влади
Мінекономрозвитку здійснює опитування експертів щодо ефективності заходів підтримки експортів та комунікації органів державної влади щодо доступної державної підтримки.
08.04.2019Докладніше
 
Гранд-концерт «Гармонія мистецтв» до 80-річчя Запорізької обласної філармонії
Запорізька обласна філармонія – єдина професійна концертна організація Запорізької області, яка популяризує кращі світові шедеври класичного, сучасного академічного вокально-музичного мистецтва, естрадну творчість, зберігає українські пісенні традиції, пропагує мистецькі перлини козацького краю. Це – творчий бренд, який створює плеяда талановитих музикантів, співаків, майстрів художнього слова.
04.04.2019Докладніше
 
У травні 2019 року ТПП України планує прийняти делегацію китайських інвесторів
У травні 2019 року ТПП України планує прийняти делегацію китайських інвесторів. У зв’язку з цим ТПП України, разом з офісом «Шовкового шляху» в Україні, розробляє портфель інвестиційних проектів від українських підприємств та організацій.
03.04.2019Докладніше
 
Про опитування бізнесу стосовно удосконалення процедури адміністративного (відомчого) оскарження
Рада бізнес омбудсмена (Рада) розпочала роботу над черговим системним звітом, який присвячений удосконаленню процедури адміністративного (відомчого) оскарження в Україні. В рамках цього дослідження передбачається серед іншого провести аналіз поточного правового регулювання практики адміністративного оскарження. На підставі проведеного аналізу Радою буде розроблено та надано відповідні рекомендації Кабінету Міністрів України та іншим державним органам.
03.04.2019Докладніше
 
Вшанування пам’яті з нагоди 90-ї річниці від дня народження видатного конструктора авіаційних двигунів, Героя України Федора Муравченко
Урочистий захід, присвячений 90-річчю від дня народження видатного земляка Федора Муравченка, відбувся у ПК ім. Т. Г. Шевченка. У заході взяли участь президент ЗОСППР «Потенціал», голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, президент AT «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв, генеральний конструктор ДП «Івченко-Прогрес» Ігор Кравченко та інші поважні гості.
19.03.2019Докладніше
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта