Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Партнери » Анонси Партнерів

українською мовою / на русском языке
23 травня відбудеться засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення
Розпочнеться о 14:30 в 300 залі облдержадміністрації з порядком денним: 1. Про хід виконання у 2018 році заходів Програми зайнятості населення Запорізької області на 2018-2020 роки, зокрема в частині сприяння працевлаштуванню демобілізованих військовослужбовців - учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб. 2. Про заходи, спрямовані на підвищення рівня оплати праці в частині мінімальної заробітної плати та легалізації відносин у сфері зайнятості населення. 3. Про затвердження Плану роботи обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення на 2 півріччя 2019 року.
21.05.2019Докладніше
 
Міжвідомча зустріч з інтеграції екологічних та аграрних питань
23 травня 2019 року відбудеться міжвідомча зустріч з інтеграції екологічних та аграрних питань в ході імплементації Угоди про асоціацію з метою вироблення шляхів співпраці та координації зусиль на шляху до збалансованого розвитку України. Зустріч відбудеться 23 травня 2019 року з 10:00 до 12:00 (м.Київ, Укрінформ, вул.Б.Хмельницького, 8/16, 2 поверх).
20.05.2019Докладніше
 
Цього року офіційну церемонію відкриття Європейського тижня сталої енергії 2019 в Україні проводитиме місто Миколаїв
Представництво ЄС в Україні організовує 10-й Європейський тиждень сталої енергії. Ця загальноєвропейська ініціатива має на меті популяризувати використання відновлюваних джерел енергії та ефективне енергоспоживання.
13.05.2019Докладніше
 
19 травня в Запоріжжі в рамках національного проекту «Вектор на успіх» відбудеться практичний майстер-клас для підприємців
Власники бізнесу із чистим прибутком більше 1 млн.грн. на місяць поділяться актуальними правилами гри на українському ринку. На відвідувачів майстер-класів очікує 7 годин мотиваційних і практичних занять, присвячених відкриттю та розвитку власної справи з нуля.
13.05.2019Докладніше
 
Запоріжжя – місто зустрічі професіоналів індустріального ринку!
Захід: Запорізький Промисловий Форум - 2019 Термін: 21-22-23 травня 2019 р. Місце проведення: Запоріжжя, ВК «Козак-Палац» (вул. Перемоги, 70-б) Організатор та підтримка: Запорізька торгово-промислова палата, Запорізька державна областна адміністрація, Запорізька обласна рада, Запорізька міська рада, ЗОСПП (Р) «Потенціал», Асоціація ливарників України, Асоціація Підприємств Промислової Автоматизації України, Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України, ФТІМС НАН України, Запорізький національний технічний університет
06.05.2019Докладніше
 
Семінар для підприємців «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»
Семінар для підприємців «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу» ⌚️ Коли? 23 квітня (вівторок) 15:00 – 18:00
19.04.2019Докладніше
 
Запорізька торгово-промислова палата запрошує прийняти участь у безкоштовному тренінгу проекту Міжнародного Торгового Центру (ІТС) «Сертифікація виробництва за міжнародним стандартом GLOBALG.A.P.»
Запорізька торгово-промислова палата запрошує прийняти участь у безкоштовному тренінгу проекту Міжнародного Торгового Центру (ІТС) «Сертифікація виробництва за міжнародним стандартом GLOBALG.A.P.», який відбудеться 14 – 15 травня 2019 р. З 2019 року Проект Міжнародного Торгового Центру (ІТС) розпочав свою роботу на території Запорізької області та допомагає малим і середнім виробникам, переробникам свіжих овочів і фруктів підвищити конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення вартості, відкрити доступ до нових ринків з фокусом на ринки ЄС. Проект фінансується Посольством Швеції в Україні та реалізується ІТС у тісній співпраці з національними партнерами проекту.
19.04.2019Докладніше
 
Запорізька торгово-промислова палата запрошує 19 квітня 2019 на тренінг фахівців відділів продажів: «Психологія продажів»
Щоб отримувати від продажу задоволення, необхідно бути експертом своєї справи. Один з найважливіших секретів успішних продажів - вдосконалення себе, розвиток своїх компетенцій. Всі хочуть працювати з професіоналами, тому що тільки професіонали знають, що потрібно клієнтам. Універсальна програма з навчання технікам продажів.
08.04.2019Докладніше
 
Форум «HoReCa PRO», який відбудеться 17-18 квітня
Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя (ЦIПБ) оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати запрошує взяти участь у форумі з розвитку готельно-ресторанного бізнесу «HoReCa PRO». Захід організовується ЦІПБ за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу та проходитиме 17 - 18 квітня у ВЦ «Козак-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-Б).
08.04.2019Докладніше
 
В Києві відбудеться V Форум енергоефективного партнерства
В Києві відбудеться V Форум енергоефективного партнерства 19 "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі" Захід заплановано на 12 квітня 2019 року. Організатором Форуму є Державне агентство з енергоефективності та енергії України. В рамках Форуму буде представлено нову модель енергосервісу «поглиблене ЕСКО-партнерство». Форум відбудеться в КВЦ «Парковий», за адресою: м. Київ, вул. Паркова дорога, 16а
03.04.2019Докладніше
 
16 квітня 2019 року о 10.00 на базі Запорізької ТПП відбудеться ознайомча бізнес-майстерня на тему: «Співпраця з Німеччиною»
У рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина продовжено на 2018-2020 роки реалізацію Програми з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна «Fit for Partnership with Germany».
03.04.2019Докладніше
 
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАНУ запрошує взяти участь у роботі круглого столу
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАНУ запрошує взяти участь у роботі круглого столу "Розвиток ринку інноваційних товарів як один із засобів подолання деіндустріалізації економіки України".
18.02.2019Докладніше
 
Обговорення системи блокування податкових накладних
Шановні платники податків! У зв'язку із початком з 1 липня 2017 року функціонування у повноцінному режимі електронної системи...
29.06.2017Докладніше
 
У Запоріжжі практичні аспекти експорту агропродукції в ЄС вивчатимуть під час бізнес-сесії
15-16 березня 2017 року в конференц-залі Запорізької торгово-промислової палати буде проходити бізнес-сесія «Практичні аспекти експорту агропродукції в ЄС»...
06.02.2017Докладніше
 
Сторінки: 1 |2 |3 |4 |5 |... |8
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта