Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

У Запоріжжі відбудеться міжнародний IT Forum

 
 
28 вересня у Запоріжжі відбудеться International IT Forum 2018.

Це захід міжнародного масштабу - для власників бізнесу, керівників і ТОП-менеджменту компаній, фахівців у сфері маркетингу та комунікацій.

Зокрема, в програмі:

3 тематичних потоки зі спікерами України та світу для найактивніших представників бізнесу та ІТ-індустрії: Marketing, Web/App, Blockchain. 30 спікерів, 12 країн, 5000 учасників.

2 VIP-заходи для власників бізнесу: 360 хвилин Workshop для тих, хто прагне до знань, 600+ хвилин Business Networking для тих, хто вміє з користю відпочивати.

2 виставкові зони з останніми інноваційними розробками від 3D-принтерів до найрозумніших роботів: DIGITAL, ROBOTECH.

Counter-Strike турнір з призовим фондом у 50 тисяч гривень.

Велика Food Zone для відпочинку та спілкування за найсмачнішими стравами, десертами та напоями від провідних запорізьких та українських брендів.

Місце проведення International It Forum 2018 – виставковий центр"Козак-Палац". Організатори: Запорізька ОДА і компанія Global Genesis. Більше інформації на сайті: www.itf.net.ua або на сторінці заходу у Facebook: facebook.com/internationalitforum


Потенціал Інформ


20.08.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта