Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Роботодавці » Оперативна інформація

Анонси розділу

українською мовою / на русском языке
СХІД-ЕКСПО 2019
За інформацією Запорізької ОДА 8 – 9 листопада 2019 року у м. Київ в конгрес-центрі «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні ініціює проведення «Схід-Експо 2019». В рамках цього заходу планується провести виставку успішних представників малого та середнього бізнесу з Луганської, Донецької та Запорізької областей.
24.09.2019Докладніше
 
ЦIПБ запрошує взяти участь у навчанні в школі для аграріїв «AgroSchool»
Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя (ЦIПБ), оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати, запрошує взяти участь у навчанні в школі для аграріїв «AgroSchool».
07.08.2019Докладніше
 
Загальноміський літній ярмарок вакансій
У Запорізькій області реалізується Проект «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей». Заходи Проекту спрямовані на покращення економічної інтеграції ВПО, ветеранів АТО/ООС та членів їхніх родин.
23.07.2019Докладніше
 
Семінар-нарада щодо обговорення постанови КМУ № 337 від 17.04.2019
Семінар-нарада щодо обговорення постанови КМУ № 337 від 17.04.2019 «Про затвердження порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві» Коли? 13 червня 2019 року в 10:00 - реєстрація: 9:30 Де? Запорізька обласна рада профспілок (Профспілок, 5, м. Запоріжжя, 69044, Україна)
07.06.2019Докладніше
 

Новини розділу

українською мовою / на русском языке
Своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери
Це сотні фахівців департаменту та управлінь соціального захисту населення, управлінь Пенсійного фонду України, центрів зайнятості, служб у справах дітей, обласних комунальних установ системи соціального захисту, територіальних центрів соціального обслуговування, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники громадських організацій...
01.11.2019Докладніше
 
У Запоріжжі пройшов регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills International
Мета конкурсу – підвищення престижу робітничих професій...
28.10.2019Докладніше
 
Нововведення законів про РРО, зміни у законодавстві України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг стали головними темами засідання Ради підприємців ЗОСППР «Потенціал»
Нововведення законів про РРО, зміни у законодавстві України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг стали головними темами засідання Ради підприємців ЗОСППР «Потенціал»
25.10.2019Докладніше
 
24 жовтня 2019 року відбулося засідання Ради роботодавців-аграріїв
24 жовтня 2019 року відбулося засідання Ради роботодавців-аграріїв, яка діє при Запорізькій обласній федерації роботодавців. До складу Федерації входять не тільки представники великих промислових підприємств, малого та середнього бізнесу, але і роботодавці, які працюють у аграрному секторі економіки.
24.10.2019Докладніше
 
Народний депутат Павло Мельник вітає промисловців і підприємців Запорізької області та готовий до співпраці!
Народний депутат Павло Мельник вітає промисловців і підприємців Запорізької області та готовий до співпраці!
30.09.2019Докладніше
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта