Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Роботодавці » Оперативна інформація

Анонси розділу

українською мовою / на русском языке
13 червня 2019 року в Римі, Італія, відбудеться Італійсько-український бізнес-форум
Організаторами форуму виступають Український союз промисловців і підприємців (УСПП) і Конфедерація італійської промисловості Confindustria.
20.05.2019Докладніше
 
Регіональна конференція «Євроінтеграція: сила можливостей»
Запорізька обласна державна адміністрація повідомляє, що 08.04.2019 року відбудеться регіональна конференція «Євроінтеграція: сила можливостей» за участю Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе.
03.04.2019Докладніше
 
АгроТехСервіс – 2019
У Запоріжжі 12-14 лютого відбудеться чергова, 18-а міжрегіональна спеціалізована виставка аграрного бізнесу "АгроТехСервіс – 2019".

Тематичні розділи виставки:

- Сільськогосподарське машинобудування, міні техніка і запчастини.

- Технології зберігання, переробки і транспортування с/г продукції.

- Засоби малої механізації.

- Агрохімія. ЗЗР. Добрива.<...

21.01.2019Докладніше
 
Тренінг: Експорт для початківців
Тренінг "Підтримка експорту для малих та середніх підприємств: Готовність експортувати - триденний навчальний семінар, спеціально розроблений для виклику та початкового запуску експортерів, котрі починають експортувати" триватиме три дні, з 21 по 23 листопада.

Курсу буде читатися англійською мовою з одночасним перекладом українською мовою.

Тренер - Родді Філі, директором Strate...

09.11.2018Докладніше
 

Новини розділу

українською мовою / на русском языке
ЗТР підписав контракт на поставку обладнання для Яворівської СЕС / ВЕС
На сьогоднішній день цілком очевидно, що майбутнє української енергетики - за відновлюваними джерелами енергії. Найбільш перспективно і динамічно розвиваються напрямки відновлюваної енергетики - наприклад, сонячна енергетика, тому що клімат і географічне положення України сприятливі для її розвитку і будівництва сонячних електростанцій.
21.05.2019Докладніше
 
Засідання робочої підгрупи Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури з розробки проекту Стратегії регіонального розвитку на період до 2027 року
Відбулося засідання робочої підгрупи Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури з розробки проекту Стратегії регіонального розвитку на період до 2027 року. На засіданні розглянуто пропозиції до стратегічних напрямів, цілей та завдань стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року та плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації.
20.05.2019Докладніше
 
Роботодавці закликали нардепів прийняти пакет інвестиційних стимулів для індустріальних парків
Роботодавці закликали нардепів прийняти пакет інвестиційних стимулів для індустріальних парків У ВР заплановано розгляд у другому читанні пакету інвестиційних стимулів для індустріальних парків. Йдеться про законопроекти №2554-а-д та №2555-а-д
15.05.2019Докладніше
 
Підписано нову тристоронню Генеральну угоду між роботодавцями, профспілками та Урядом на 2019-2021 рр.
Підписано нову тристоронню Генеральну угоду між роботодавцями, профспілками та Урядом на 2019-2021 рр. Від СПО роботодавців свій підпис під документом поставив його Голова та Голова Федерації роботодавців України Дмитро Олійник
14.05.2019Докладніше
 
На Алеї Бойової Слави відбулося урочисте запалення «Вогню пам'яті»
На Алеї Бойової Слави відбулося урочисте запалення «Вогню пам'яті». Цей захід, присвячений Дню пам'яті і примирення та Дню Перемоги, відвідали Президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко і виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» Валерій Крайній.
08.05.2019Докладніше
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта