Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Роботодавці » Новини розділу

українською мовою / на русском языке
Своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери
Це сотні фахівців департаменту та управлінь соціального захисту населення, управлінь Пенсійного фонду України, центрів зайнятості, служб у справах дітей, обласних комунальних установ системи соціального захисту, територіальних центрів соціального обслуговування, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники громадських організацій...
01.11.2019Докладніше
 
У Запоріжжі пройшов регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills International
Мета конкурсу – підвищення престижу робітничих професій...
28.10.2019Докладніше
 
Нововведення законів про РРО, зміни у законодавстві України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг стали головними темами засідання Ради підприємців ЗОСППР «Потенціал»
Нововведення законів про РРО, зміни у законодавстві України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг стали головними темами засідання Ради підприємців ЗОСППР «Потенціал»
25.10.2019Докладніше
 
24 жовтня 2019 року відбулося засідання Ради роботодавців-аграріїв
24 жовтня 2019 року відбулося засідання Ради роботодавців-аграріїв, яка діє при Запорізькій обласній федерації роботодавців. До складу Федерації входять не тільки представники великих промислових підприємств, малого та середнього бізнесу, але і роботодавці, які працюють у аграрному секторі економіки.
24.10.2019Докладніше
 
Народний депутат Павло Мельник вітає промисловців і підприємців Запорізької області та готовий до співпраці!
Народний депутат Павло Мельник вітає промисловців і підприємців Запорізької області та готовий до співпраці!
30.09.2019Докладніше
 
До порядку денного 43 сесії Запорізької ради було включено важливе питання про затвердження міської цільової Програми сприяння функціонування пересувної лабораторії моніторингу довкілля Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» на 2019 рік
До порядку денного 43 сесії Запорізької ради було включено важливе питання про затвердження міської цільової Програми сприяння функціонування пересувної лабораторії моніторингу довкілля Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» на 2019 рік.
30.09.2019Докладніше
 
43-тя сесія Запорізької міської ради
Виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» прийняв участь у роботі 43 сесії Запорізької міської ради. До порядку денного включено важливе питання про затвердження міської цільової Програми сприяння функціонування пересувної лабораторії моніторингу довкілля Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» на 2019 рік.
25.09.2019Докладніше
 
На опрацюванні у Федерації перебуває проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»
На опрацюванні у Федерації перебуває проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», який вносить зміни до діючої редакції постанови КМУ від 11 липня 2002 р. N 956 «Про ідентифікацію та декларування безпеки об'єктів підвищеної небезпеки».
24.09.2019Докладніше
 
КП «Аптечне об’єднання «Фармація» - 20 років стабільної роботи на фармацевтичному ринку
Заступник голови Ради Запорізької обласної федерації роботодавців Валерій Крайній привітав працівників комунального підприємства «Аптечне об’єднання «Фармація» з нагоди Дня фармацевтичного працівника та вручив колективу почесні нагороди.
20.09.2019Докладніше
 
Запорізьким підприємцям розповіли про їх права під час перевірок
Із 1 січня 2019 року припинив дію мораторій на проведення перевірок бізнесу, який був запроваджений ще 2014 року.
18.09.2019Докладніше
 
Другий BUSINESS FORUM HACCP IN UKRAINE
Другий BUSINESS FORUM HACCP IN UKRAINE - масштабна подія у сфері безпечності харчової продукції в Україні. Це комунікаційний майданчик для обговорення євроінтеграційних змін у харчовому законодавстві та демонстрація сучасних дієвих інструментів впровадження системи безпечності харчових продуктів, заснованої на принципах НАССР.
18.09.2019Докладніше
 
Запорізький обласний союз промисловців та підприємців (роботодавців) «Потенціал» на порозі ювілею!
Запорізький обласний союз промисловців та підприємців (роботодавців) «Потенціал» на порозі ювілею! Вже 29 років колектив Союзу підтримує промисловий потенціал нашого регіону. Ми вітаємо усіх, хто зробив свій внесок у розвиток ЗОСППР «Потенціал» та обіцяємо продовжувати свою справу!
13.09.2019Докладніше
 
Микола Томенко презентував у Запоріжжі новий проект
Сьогодні конференц-зала ЗОСППР «Потенціал» гостинно приймала дуже цікавого гостя – голову благодійної організації «Фонд «Рідна країна» Миколу Томенко. Він презентував у Запоріжжі проект 7 чудес України: малі батьківщини великих українців».
09.09.2019Докладніше
 
Вітаємо запорізьких бізнесменів з Днем підприємця!
З нагоди свята в облдержадміністрації відбувся урочистий захід, у якому взяли участь президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Головко та виконавчий директор ЗОСППР "Потенціал" Валерій Крайній.
30.08.2019Докладніше
 
Сторінки: 1 |2 |3 |4 |5 |... |140
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта