Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Роботодавці » Новини розділу

українською мовою / на русском языке
УВАГА, ОПИТУВАННЯ! Вплив політики НБУ на економічне зростання та зайнятість
Чому зростає рівень безробіття і трудова міграція? Чому капітальні інвестиції знаходяться на низькому рівні? Чому в Україну ніхто не хоче інвестувати? Чому банки нарощують обсяги ОВГЗ у своїх портфелях, замість того щоб кредитувати реальний сектор? Якою є роль НБУ в цьому процесі?
11.07.2019Докладніше
 
Стан реформування ринку електроенергії та законотворчі ініціативи ФРУ стали головними темами Запорізької регіональної ради
Днями відбулося засідання Регіональної ради підприємців, на якому обговорювали стан реформування ринку електроенергії та законотворчі ініціативи Федерації роботодавців України.
09.07.2019Докладніше
 
Чи потрібна інвестору мапа промислового потенціалу України?
З метою залучення інвестицій у промисловий комплекс України, розширення ринків збуту продукції, активізації виробничої кооперації у Мінекономрозвитку разом із Федерацією роботодавців України опрацьовується питання необхідності створення інструменту, який би забезпечив лаконічне наочне інформування про промисловий потенціал країни.
09.07.2019Докладніше
 
Засідання Запорізької регіональної ради підприємців
Сьогодні відбулося засідання Запорізької регіональної ради підприємців. Відкривав його президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко. У засіданні активну участь прийняла робоча команда ЗОСППР «Потенціал»: виконавчий директор Валерій Крайній та його заступники - Володимир Поляков, Євгеній Драздович, Валерій Сапронов. А також директор ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» Носик Богдан, заступник начальника Запорізької дирекції АБ «Радабанк» Онишко Анастасія та інші.
04.07.2019Докладніше
 
Укладення преференційної торговельної Угоди між Україною і Туніської Республікою
До Федерації роботодавців України звернулось Міністерство економічного розвитку і торгівлі України надати пропозиції щодо зацікавленості доступу до ринку товарів Тунісу, а також підготовки аргументованої пропозиції стосовно економічної доцільності укладення преференційної торговельної Угоди між Україною і Туніської Республікою.
02.07.2019Докладніше
 
Трєте семінарське заняття проекту «Потенціал – перший Бізнес Хаб на Запоріжжі»
«Цей проект дуже важливий. Крім того, дуже корисно, що «Потенціал» запрошує спікерів із різних сфер – з податкової, з центру зайнятості і нас - Центр Надання адміністративних послуг» - зазначає заступниця начальника відділу з надання адміністративних послуг по Вознесенівському району Тараненко Світлана Анатоліївна, спікер заняття.
21.06.2019Докладніше
 
У ФРУ на погодженні перебуває проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Порядку виконання маркшейдерських робіт при розробці родовищ рудних та нерудних корисних копалин»
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Порядку виконання маркшейдерських робіт при розробці родовищ рудних та нерудних корисних копалин».
20.06.2019Докладніше
 
Поки ви мрієте про власну справу, учасники проекту «Потенціал – перший Бізнес Хаб на Запоріжжі» роблять впевнені перші кроки для втілення своїх бажань
Теоретичний модуль з питань податкового законодавства проводила Ніколова Світлана Володимирівна – головний державний податковий інспектор відділу комунікацій Головного управління ДФС у Запорізькій області.
18.06.2019Докладніше
 
Лист від ЗОСППР «Потенціал» до Верховної Ради
Протягом 2017-2018 року до ЗОСППР «Потенціал» надходили численні звернення ряду промислових підприємств м.Запоріжжя з приводу ніби-то порушень прав та інтересів за фактом зловживання службовим становищем та порушення вимог екологічної безпеки посадовими особами.
14.06.2019Докладніше
 
Програма видачі ваучера – ефективний важіль для підтримки підприємців
Було проведено семінар-нараду заступників директорів, керівників кадрових служб підприємств Запорізької області та директорів ПТНЗ та ВНЗ закладів I-II рівня акредитації. Захід відбувся у Запорізькому обласному центрі зайнятості.
14.06.2019Докладніше
 
У ФРУ на опрацюванні перебуває проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту засобів цивільного захисту»
У Федерації роботодавців України на опрацюванні перебуває проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту засобів цивільного захисту».
13.06.2019Докладніше
 
У ФРУ на погодженні перебуває проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про внесення змін до Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних»
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про внесення змін до Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних».
13.06.2019Докладніше
 
Грейдингова система оплати праці
Навчальний семінар на тему «Особливості застосування грейдингової системи оплати праці на підприємствах. Позитиви та ризики впровадження» відбувся у конференц-залі ЗОСППР «Потенціал».
05.06.2019Докладніше
 
3-й сезон розпочато! Ознайомчий семінар проекту «Потенціал» - перший Бізнес Хаб на Запоріжжі»: що? де? як?
Старт спільного проекту Запорізького обласного центру зайнятості і Запорізького обласного союзу промисловців «Потенціал» - перший Бізнес Хаб на Запоріжжі» відбувся 4 червня у конференц-залі Союзу промисловців. Навчитися тонкощам бізнесу в цьому році виявили бажання 23 потенціальних бізнесмена...
04.06.2019Докладніше
 
Сторінки: 1 |2 |3 |4 |5 |... |138
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта