Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Партнери » Новини Партнерів

українською мовою / на русском языке
Від ГУ ДФС Запорізької області!
Важлива інформаці від ГУ ДФС Запорізької області.
10.06.2019Докладніше
 
Від ГУ ДФС Запорізької області!
Від головного управління Державної фіскальної служби Запорізької області ...
05.06.2019Докладніше
 
14.03.2019 рішенням Запорізької обласної ради від № 32 затвержена Комплексна програма розвитку малого та середнього підприємництва в Запорізькій області на 2019-2020 роки
14.03.2019 рішенням Запорізької обласної ради від № 32 затвержена Комплексна програма розвитку малого та середнього підприємництва в Запорізькій області на 2019-2020 роки. Загальне фінансування Програми планується в обсязі майже 7,8 млн. грн. Обласним бюджетом на 2019 рік затверджено фінансування Програми в обсязі – 2 млн. 536 тис. грн. Заходи програми розраховані як для розвитку діючих підприємців, так і для осіб, які лише планують розпочати власну справу.
28.05.2019Докладніше
 
Питання зайнятості населення області на контролі обласного координаційного комітету
Під керівництвом заступника директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ірини Разуваєвої відбулося засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення. Учасники розглянули хід виконання у 2018 році заходів програми зайнятості населення Запорізької області на 2018-2020 роки, зокрема в частині сприяння працевлаштуванню демобілізованих військовослужбовців та ВПО.
27.05.2019Докладніше
 
Розпочався Запорізький Промисловий Форум - 2019
Сьогодні розпочався Запорізький Промисловий Форум - 2019. Запорізький форум - ефективна платформа для успішних презентацій технічних новинок. Захід об’єднує спеціалізовані виставки: «Машинобудування. Металургія», «Литво», «Зварювання», «електротехніка та автоматизація», «Композити та склопластика».
21.05.2019Докладніше
 
Тематичний семінар "Підготовка багатоквартирного будинку до опалювального сезону"
За сприяння Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" відбувся тематичний семінар "Підготовка багатоквартирного будинку до опалювального сезону". Огранізатор заходу - Громадська спілка "Запорізький ресурсний центр "КРУГ".
21.05.2019Докладніше
 
Від ГУ ДФС Запорізької області!
Затверджено експериментальні моделі для заміни касових апаратів Міністерством фінансів України наказом від 26.03.2019 №121 затверджено перелік новітніх моделей програмних і програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, що беруть участь в експериментальному проекті.
06.05.2019Докладніше
 
Лист МЕРТ про опитувальник з ефективності заходів підтримки експортерів та комунікацій органів державної влади
Мінекономрозвитку здійснює опитування експертів щодо ефективності заходів підтримки експортів та комунікації органів державної влади щодо доступної державної підтримки.
08.04.2019Докладніше
 
Гранд-концерт «Гармонія мистецтв» до 80-річчя Запорізької обласної філармонії
Запорізька обласна філармонія – єдина професійна концертна організація Запорізької області, яка популяризує кращі світові шедеври класичного, сучасного академічного вокально-музичного мистецтва, естрадну творчість, зберігає українські пісенні традиції, пропагує мистецькі перлини козацького краю. Це – творчий бренд, який створює плеяда талановитих музикантів, співаків, майстрів художнього слова.
04.04.2019Докладніше
 
У травні 2019 року ТПП України планує прийняти делегацію китайських інвесторів
У травні 2019 року ТПП України планує прийняти делегацію китайських інвесторів. У зв’язку з цим ТПП України, разом з офісом «Шовкового шляху» в Україні, розробляє портфель інвестиційних проектів від українських підприємств та організацій.
03.04.2019Докладніше
 
Про опитування бізнесу стосовно удосконалення процедури адміністративного (відомчого) оскарження
Рада бізнес омбудсмена (Рада) розпочала роботу над черговим системним звітом, який присвячений удосконаленню процедури адміністративного (відомчого) оскарження в Україні. В рамках цього дослідження передбачається серед іншого провести аналіз поточного правового регулювання практики адміністративного оскарження. На підставі проведеного аналізу Радою буде розроблено та надано відповідні рекомендації Кабінету Міністрів України та іншим державним органам.
03.04.2019Докладніше
 
Вшанування пам’яті з нагоди 90-ї річниці від дня народження видатного конструктора авіаційних двигунів, Героя України Федора Муравченко
Урочистий захід, присвячений 90-річчю від дня народження видатного земляка Федора Муравченка, відбувся у ПК ім. Т. Г. Шевченка. У заході взяли участь президент ЗОСППР «Потенціал», голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, президент AT «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв, генеральний конструктор ДП «Івченко-Прогрес» Ігор Кравченко та інші поважні гості.
19.03.2019Докладніше
 
ВІТАЄМО
Запорізький обласний союз промисловців і підприємців(роботодавців) "Потенціал" та Запорізька обласна федерація роботодавців вітають Спіцину Людмилу Василівну...
05.03.2019Докладніше
 
Проект продовжує навчати і мотивувати потенційних партнерів
У Запоріжжі в рамках проекту відбувся дводенний семінар «Партнерство міських та сільських територіальних громад: нові можливості місцевого розвитку» для представників Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Донецької, Херсонської та Кіровоградської областей. Учасниками семінару були експерти Інституту громадянського суспільства, представники Програми"U-LEAD з Європою", представники інституцій з Південно-Східної України, представники міст обласного значення та ОТГ, що межують з містами обласного значення.
27.02.2019Докладніше
 
Сторінки: 1 |2 |3 |4 |5 |... |102
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта