Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Новини » Анонси

українською мовою / на русском языке
У Запоріжжі відбудеться міжнародний IT Forum
28 вересня у Запоріжжі відбудеться International IT Forum 2018.

Це захід міжнародного масштабу - для власників бізнесу, керівників і ТОП-менеджменту компаній, фахівців у сфері маркетингу та комунікацій.

Зокрема, в програмі:

3 тематичних потоки зі спікерами України та світу для найактивніших представників бізнесу та ІТ-індустрії: Marketing, Web/App, Blockchain. 30 сп...

20.08.2018Докладніше
 
Українсько-іракські B2B-переговори
Українсько-іракські ділові переговори відбудуться 9 серпня у приміщенні Торгово-промислової палати України.

Співорганізатором заходу виступає Українсько-іракська Ділова Рада на чолі з головою її іракської частини - паном Аббасом Альнурі.

Докладніше про захід та попередня реєстрація - на сайті ТПП України (до участі в заході запрошуються винятково представники бізнесу)....

03.08.2018Докладніше
 
Золоте гроно України 2018 – у Запоріжжі
Виставка-конференція "Золоте гроно України 2018" експонуватиметься у Запоріжжі два дні, 16-17 серпня, у виставковому центрі "Козак-Палац".

На "Золоте гроно України 2018" запрошують: інформаційна компанія "Інфоіндустрія" у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Мен...

03.08.2018Докладніше
 
Бізнес-візити найближчого часу
УСППР інформує щодо запланованих на найближчий час бізнес-візитів:

5-8 вересня в Латвії відбудеться 23-я щорічна Міжнародна продовольча виставка "RIGA FOOD". З метою розширення експортних можливостей для українського бізнесу в рамках виставки організовується стенд виробників української продовольчої промисловості.

Участь українських компаній в цьому стенді є безкоштовною.

27.07.2018Докладніше
 
Запрошуємо на ІІІ Український форум Шовкового шляху
ІІІ Український форум Шовкового шляху відбудеться у Києві 16 листопада – у НК "Олімпійський".

У рамках форуму планується проведення інноваційної виставки за участю китайських корпорацій, а також галузевих панельних сесій (динаміка успішного українсько-китайського співробітництва, розвиток альтернативної енергетики, інвестиції, ІТ та інновації).

Участь у роботі зазначеного міжна...

27.07.2018Докладніше
 
3-я Міжнародна витставка з переробки та утилізації відходів "Revade"
З 8 по 11 жовтня 2018 року у Виставковому центрі Pins Maritimes в м.Алжир відбудеться 3-я Міжнародна виставка з переробки та утилізації відходів "Revade" на тему "Кругове підприємництво, важіль для розвитку управління відходами", організатором якої є Торгово-промислова палата Алжиру спільно з Національним агентством з відходів Алжиру.

Метою виставки є надання сприяння підприємництву та ...

25.07.2018Докладніше
 
Перший бізнес Хаб: Чергове засідання відбудеться 26 липня
26 липня о 10-й годині відбудеться чергове засідання учасників другого сезону Першого бізнес Хабу на Запоріжжі.

Адреса: пр.Соборний, 135 – конференц-зала Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал".

Нагадаємо, Перший бізнес Хаб на Запоріжжі розпочав другий сезон тренінгів для підприємців-початківців 19 липня....

24.07.2018Докладніше
 
Торгова місія до Туреччини
Офіс з просування експорту та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запрошують українські компанії з сектору машинобудування та енергетики взяти участь у торговій місії до Стамбулу, яка відбудеться з 25 по 27 вересня 2018 року. Делегацію очолить Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів.

Програмою передбачено:

з...

19.07.2018Докладніше
 
Система управління персоналом
Тренінг "Система управління персоналом" стартує 5 липня у Запоріжжі.

Буде запропонована методологія побудови системи персоналом – у чотириденному тренінгу (2 модулі) для представників (власників та топ-менеджерів) малого та середнього бізнесу.

Вибудувати систему управління персоналом, зменшити витрати часу та ресурсів на пошук персоналу та вирішення управлінських питань, покра...

20.06.2018Докладніше
 
Національний форум розвитку МСБ 2018
Національний форум розвитку МСБ 2018 організовує Торгово-промислова палата України спільно з проектом FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business.

Це вже 2-ий форум, що відбудеться 26 червня. Захід збере під одним дахом близько 500 представників малих та середніх підприємств, організацій підтримки бізнесу, уряду, а також міжнародного співтовариства донорів та фінансових установ, що перетворит...

20.06.2018Докладніше
 
Перша в Україні онлайн-виставка харчової промисловості
Першої в Україні онлайн-виставки харчової промисловості відбудеться 10-11 жовтня на Міжнародному виставковому порталі "ExpoUniverse". Мета виставки - надати можливість брати участь великій кількості компаній за помірну ...
19.06.2018Докладніше
 
Безкоштовний семінар навчить перемагати в ProZorro
У Запоріжжі 26 червня відбудеться семінар по ProZorro. Участь безкоштовна, але за умови попередньої реєстрації. На одноденний семінар за темою "Публічні закупівлі для учасників. Участь та перемога" запрошує Запорізька промислово-торгова палата. Захід буде корисний для керівників підприємств, маркетологів, фахівців тих відділів служб, діяльність яких пов’язана з участь у публічних закупів...
13.06.2018Докладніше
 
Форум бізнес- і ІТ-лідерів
21 червня у Києві відбудеться Форуму бізнес- і ІТ-лідерів.

Про це інформує Рада голів державних адміністрацій. Форум проводить українська компанія Terrasoft, що є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами та CRM.

Участь - безкоштовна, інформація про захід та реєстрація на сторінці Форуму за посиланням...

08.06.2018Докладніше
 
Секрети кадрової роботи – 2018
III Всеукраїнський з’їзд кадровиків впродовж червня проведе семінари у 7 регіональних містах, серед яких й Запоріжжя.

Семінар "Секрети кадрової роботи – 2018" стартує 11 червня за маршрутом: Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Львів, Вінниця, Київ. Зокрема, у Запоріжжя семінар відбудеться 13 червня – у приміщенні Запорізької торгово-промислової палати, з 10-ї до 17-ї години.

Докл...

07.06.2018Докладніше
 
Сторінки: 1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |... |22
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта