Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Новини

українською мовою / на русском языке
До уваги платників ПДВ: в ГУ ДФС у Запорізькій області працює "гаряча лінія" з питань зупинення реєстрації податкових накладних
"Гаряча лінія" створена для роз'яснення механізмів роботи Системи моніторингу критеріїв оцінки ризиків при адмініструванні ПДВ.
14.03.2019Докладніше
 
Центри професійної досконалості за угодою з «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України»
12 березня у прес-центрі обласної державної адміністрації під керівництвом Костянтина Бриля відбулася нарада, присвячена актуальності створення центрів професійної досконалості у Запорізькій області за участю зацікавлених сторін, яку і відвідав Валерій Сапронов, заступник виконавчого директора ЗОСППР «Потенціал».
12.03.2019Докладніше
 
У ФРУ на погодженні проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо запровадження прогресивної шкали оподаткування при сплаті податку на доходи фізичних осіб) (реєстр. № 10066 від 19.02.2019 р.) внесеного народним депутатом України

Левченком Ю.В. та іншими.

12.03.2019Докладніше
 
Погодження проекту "Про затвердження Положення щодо застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки в металургійній промисловості та залізорудних гірничо-збагачувальних комбінатах"
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває проект наказу Міністерства соціальної політики України "Про затвердження Положення щодо застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки в металургійній промисловості та залізорудних гірничо-збагачувальних комбінатах".
12.03.2019Докладніше
 
До уваги підприємців!
Як оподатковуються проценти на суми банківських депозитних рахунків фізичних осіб?


До пасивних доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб, належать проценти на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок і проценти на вклад (депозит) у кредитних спілках.

Податковим агентом платника податку під час нарахування на його користь доходів у вигляді процентів є особа, яка здійснює таке нарахування.

Такі доходи остаточно оподатковуються податковим агентом під час їх нарахування.

11.03.2019Докладніше
 
Вітання з Міжнародним жіночим днем 8-го Березня народного депутата України Олександра Романовського
Шановні жінки! Від усього серця вітаю Вас зі святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8-го Березня!...
07.03.2019Докладніше
 
Співпраця бізнесу і закладів професійної (професійно-технічної) освіти
4 Березня у Федерації роботодавців України відбувся масштабний круглий стіл на тему "Співпраця бізнесу і закладів професійної (професійно-технічної) освіти". У ньому взяли участь народні депутати, представники Міністерства освіти і науки України, зокрема Перший заступник Міністра Павло Хобзей, в.о. Голови Центрального апарату Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко, представники Міністерство соціальної політики України, освітніх закладів, профспілок, міжнародних організацій, ЗМІ. Інформаційний та організаційний партнер заходу - Федерация металлургов Украины. Модератором заходу виступив Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник...
05.03.2019Докладніше
 
ВІТАЄМО
Запорізький обласний союз промисловців і підприємців(роботодавців) "Потенціал" та Запорізька обласна федерація роботодавців вітають Спіцину Людмилу Василівну...
05.03.2019Докладніше
 
Громадська спілка «Запорізький Ресурсний Центр «КРУГ» провела семінар на тему: «Капітальний ремонт в ОСББ/ЖБК: плануємо, виконуємо, контролюємо»
Наприкінці зими саме час починати готуватися до ремонтів в будинках. Чи то поточний, чи то капітальний ремонт – все потребує ретельної підготовки. Тому Запорізький Ресурсний Центр «КРУГ» при підтримці Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців «ПОТЕНЦІАЛ», 22 лютого зібрав голів ОСББ та ЖБК на семінар для обговорювання цього вкрай важливого питання.
04.03.2019Докладніше
 
Пам'яті колишнього директора заводу «ДНЕПРОСПЕЦСТАЛЬ»
З великим сумом повідомляємо, що 28 лютого 2019 року на вісімдесятому році життя помер колишній директор заводу «Дніпроспецсталь» лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужений працівник промисловості України, кандидат технічних наук Геннадій Васильович Кійко.
01.03.2019Докладніше
 
Смерть невблаганна..
Пішов із життя почесний громадянин Запоріжжя та Запорізької області Леонід Петрович Хаджинов. Понад 20 років він очолював підприємство «Запоріжтрансформатор». Для багатьох він був учителем, наставником і великим другом...
28.02.2019Докладніше
 
Проект продовжує навчати і мотивувати потенційних партнерів
У Запоріжжі в рамках проекту відбувся дводенний семінар «Партнерство міських та сільських територіальних громад: нові можливості місцевого розвитку» для представників Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Донецької, Херсонської та Кіровоградської областей. Учасниками семінару були експерти Інституту громадянського суспільства, представники Програми"U-LEAD з Європою", представники інституцій з Південно-Східної України, представники міст обласного значення та ОТГ, що межують з містами обласного значення.
27.02.2019Докладніше
 
Проект продовжує навчати і мотивувати потенційних партнерів
Інститут громадянського суспільства за підтримки Програм “U-LEAD з Європою" реалізовує проект “Партнерство між міською та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого розвитку", який триватиме до кінця 2019 року. Діяльність проекту направлена на підтримку співробітництва міських та сільських територіальних громад в інтересах своїх жителів; формування добросусідства та можливостей для поширення позитивного впливу міст на розвиток сільських територій...
27.02.2019Докладніше
 
Рада підприємців ЗОСППР «Потенціал» підтримує підвищення граничного обсягу доходів для спрощенців
Збільшення граничного обсягу доходів платників єдиного податку, зниження навантаження з ЄСВ для підприємців, зменшення штрафів за порушення трудового законодавства, ознаки наявності трудових відносин у цивільно-правових договорах стали темами для обговорення під час засідання Ради підприємців ЗОСППР «Потенціал», яке пройшло сьогодні, 26 лютого 2019 року. Відкрив засідання президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Олександр Головко.
26.02.2019Докладніше
 
Сторінки: 1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |... |608
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта