Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Новини

українською мовою / на русском языке
До уваги підприємців від ГУ ДФС Запорізької області
Які відомості повинна містити довідка про доходи громадянина, яка надається з метою заповнення декларації для отримання податкової знижки? Враховуючи те, що затвердженої форми довідки про доходи, яку повинні надавати податкові агенти на вимогу платника податків, нормами чинного законодавства не передбачено, то довідка надається у довільній формі, в якій, крім загальної інформації про фізичну особу (П. І. Б, реєстраційний номер облікової картки, період роботи), зазначається обов’язково наступна інформація: - сума нарахованого оподатковуваного доходу (помісячно та загальною сумою); - розмір та сума податкової соціальної пільги; - сума нарахованого та утриманого податку на доходи фізичних осіб.
01.04.2019Докладніше
 
Хто є платниками екологічного податку за викиди двоокису вуглецю?
З 01.01.2019 набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, в частині визначення критеріїв визнання неплатником податку екологічного податку за викиди двоокису вуглецю стаціонарними джерелами у атмосферне повітря, а також щодо встановлення граничної норми викидів двоокису вуглецю стаціонарними джерелами при визначенні бази оподаткування екологічним податком.
01.04.2019Докладніше
 
Продуктивна робоча поїздка у Токмак: і нагальні питання обговорили, і підприємство відвідали
Днями відбулася робоча поїздка до Токмацького району, мета якої - налагодженням координації між роботодавцями та владою. У нараді взяли участь голова Токмацької районної адміністрації Віктор Дудукалов, радник з питань децентралізації Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування Аскад Ашурбеков, керівники Запорізької обласної федерації роботодавців Валерій Крайній та Ірина Стрельбицька, голова організації роботодавців міста Токмак Оксана Компанієц та Анатолій Крилов, який очолює роботодавців Токмакцького району, а також сільські голови, керівники об’єднаних територіальних громад і керівники сільських кооперативів.
27.03.2019Докладніше
 
Виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» Валерiй Крайнiй прокоментував «круглий стіл» щодо обговорення дорожньої карти реформи місцевого самоврядування
Обговорення дорожньої карти реформи місцевого самоврядування «за круглим столом», до якого долучилися керівники територій та об’єднаних громад області, стало дійсно знаковою подією для Запорізької області, особливо вважаючи на те, що це питання – предмет обговорення не однієї зустрічі.
20.03.2019Докладніше
 
Вшанування пам’яті з нагоди 90-ї річниці від дня народження видатного конструктора авіаційних двигунів, Героя України Федора Муравченко
Урочистий захід, присвячений 90-річчю від дня народження видатного земляка Федора Муравченка, відбувся у ПК ім. Т. Г. Шевченка. У заході взяли участь президент ЗОСППР «Потенціал», голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, президент AT «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв, генеральний конструктор ДП «Івченко-Прогрес» Ігор Кравченко та інші поважні гості.
19.03.2019Докладніше
 
Президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко відвідав засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва
Першим питанням порядку денного учасники обговорили результати розгляду звернень від громадської організації «Бізнес-Союз «Порада», ТОВ «Хортицькі лінії», приватного підприємства «Виробничо-комерційна фірма «Еліт-Дизайн» та приватного сільськогосподарського підприємства «ДОМ» на предмет правомірності дій працівників органів владних повноважень.
19.03.2019Докладніше
 
Союз промисловців не зупиняється на досягнутому і активно працює майже в режимі нон-стоп, але й про свої надбання не забуває
Саме тому сьогодні виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» Валерій Крайній відвідав Запорізький центр перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, як навчальний заклад післядипломної освіти з презентацією-звітом за 2018 рік.
19.03.2019Докладніше
 
У ФРУ на погодженні перебуває проект наказу Міністерства соціальної політики України "Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 18 серпня 2017 року № 1338»
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває проект наказу Міністерства соціальної політики України "Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 18 серпня 2017 року № 1338».
19.03.2019Докладніше
 
Надзвичайно продуктивний понеділок у ЗОСППР «Потенціал» розпочався з робочої зустрічі
Головним предметом наради стали неузгоджені позиції з питань тарифної політики, форми сплати праці на підприємствах різних форм власності, які виникли під час підписання «Територіальної угоди між Запорізькою обласною державною адміністрацією та Запорізькою обласною радою, Запорізькою обласною федерацією роботодавців та Запорізькою обласною радою профспілок на 2017-2020 роки».
18.03.2019Докладніше
 
Третій спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум «Еко-Форум – 2019»: На старт! Увага! Але ще не марш, оскільки триває підготовка
Екологічна рада при ЗОСППР «Потенціал» прийняла участь у засіданні організаційного комітету з питання проведення 3-ого спеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного форуму «Еко-Форум – 2019».
15.03.2019Докладніше
 
Проблеми несанкціанованої «стихійної» торгівлі у Запоріжжі
Нарада робочої групи ради підприємців ЗОСППР «Потенціал» відбулася 15 березня поточного року, обговорювали важливе питання щодо проблеми несанкціонованої торгівлі у Запоріжжі, а також заходи, які потрібно вжити для її подальшої ліквідації.
15.03.2019Докладніше
 
Смарт-спеціалізація як інноваційна система розумних рішень
Днями у Запоріжжі відбувся дводенний семінар-тренінг з підготовки до другого етапу впровадження смарт-спеціалізації в області - процесу підприємницького відкриття. Це ключовий етап смарт-підходу, який передбачає пріоритизацію найбільш інноваційних та конкурентоспроможних галузей у Запорізькій області. У семінарі взяв участь заступник виконавчого директора ЗОСППР «Потенціал» Євгеній Драздович.
15.03.2019Докладніше
 
Перший бізнес Хаб у Запоріжжі розпочинає підготовку до третього сезону!
14 березня поточного року відбулася 28 позачергова сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання. В роботі прийняли участь президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Головко, депутат Верховної Ради України I скликання, віце-президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Білоусенко і Народний депутат України VI скликання, виконавчий директор ЗОСППР "Потенціал" Валерій Крайній...
14.03.2019Докладніше
 
У ФРУ на погодженні перебуває законопроект про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо скороченої тривалості робочого часу одиноким матерям, які працюють)
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває законопроект про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо скороченої тривалості робочого часу одиноким матерям, які працюють) (реєстр. № 9529), поданого народним депутатом України Мірошниченком Ю.Р.
14.03.2019Докладніше
 
Сторінки: 1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |... |608
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта