Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Новини

українською мовою / на русском языке
До уваги підприємців!
Як оподатковуються проценти на суми банківських депозитних рахунків фізичних осіб?


До пасивних доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб, належать проценти на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок і проценти на вклад (депозит) у кредитних спілках.

Податковим агентом платника податку під час нарахування на його користь доходів у вигляді процентів є особа, яка здійснює таке нарахування.

Такі доходи остаточно оподатковуються податковим агентом під час їх нарахування.

11.03.2019Докладніше
 
Вітання з Міжнародним жіночим днем 8-го Березня народного депутата України Олександра Романовського
Шановні жінки! Від усього серця вітаю Вас зі святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8-го Березня!...
07.03.2019Докладніше
 
Співпраця бізнесу і закладів професійної (професійно-технічної) освіти
4 Березня у Федерації роботодавців України відбувся масштабний круглий стіл на тему "Співпраця бізнесу і закладів професійної (професійно-технічної) освіти". У ньому взяли участь народні депутати, представники Міністерства освіти і науки України, зокрема Перший заступник Міністра Павло Хобзей, в.о. Голови Центрального апарату Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко, представники Міністерство соціальної політики України, освітніх закладів, профспілок, міжнародних організацій, ЗМІ. Інформаційний та організаційний партнер заходу - Федерация металлургов Украины. Модератором заходу виступив Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник...
05.03.2019Докладніше
 
ВІТАЄМО
Запорізький обласний союз промисловців і підприємців(роботодавців) "Потенціал" та Запорізька обласна федерація роботодавців вітають Спіцину Людмилу Василівну...
05.03.2019Докладніше
 
Громадська спілка «Запорізький Ресурсний Центр «КРУГ» провела семінар на тему: «Капітальний ремонт в ОСББ/ЖБК: плануємо, виконуємо, контролюємо»
Наприкінці зими саме час починати готуватися до ремонтів в будинках. Чи то поточний, чи то капітальний ремонт – все потребує ретельної підготовки. Тому Запорізький Ресурсний Центр «КРУГ» при підтримці Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців «ПОТЕНЦІАЛ», 22 лютого зібрав голів ОСББ та ЖБК на семінар для обговорювання цього вкрай важливого питання.
04.03.2019Докладніше
 
Пам'яті колишнього директора заводу «ДНЕПРОСПЕЦСТАЛЬ»
З великим сумом повідомляємо, що 28 лютого 2019 року на вісімдесятому році життя помер колишній директор заводу «Дніпроспецсталь» лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужений працівник промисловості України, кандидат технічних наук Геннадій Васильович Кійко.
01.03.2019Докладніше
 
Смерть невблаганна..
Пішов із життя почесний громадянин Запоріжжя та Запорізької області Леонід Петрович Хаджинов. Понад 20 років він очолював підприємство «Запоріжтрансформатор». Для багатьох він був учителем, наставником і великим другом...
28.02.2019Докладніше
 
Проект продовжує навчати і мотивувати потенційних партнерів
У Запоріжжі в рамках проекту відбувся дводенний семінар «Партнерство міських та сільських територіальних громад: нові можливості місцевого розвитку» для представників Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Донецької, Херсонської та Кіровоградської областей. Учасниками семінару були експерти Інституту громадянського суспільства, представники Програми"U-LEAD з Європою", представники інституцій з Південно-Східної України, представники міст обласного значення та ОТГ, що межують з містами обласного значення.
27.02.2019Докладніше
 
Проект продовжує навчати і мотивувати потенційних партнерів
Інститут громадянського суспільства за підтримки Програм “U-LEAD з Європою" реалізовує проект “Партнерство між міською та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого розвитку", який триватиме до кінця 2019 року. Діяльність проекту направлена на підтримку співробітництва міських та сільських територіальних громад в інтересах своїх жителів; формування добросусідства та можливостей для поширення позитивного впливу міст на розвиток сільських територій...
27.02.2019Докладніше
 
Рада підприємців ЗОСППР «Потенціал» підтримує підвищення граничного обсягу доходів для спрощенців
Збільшення граничного обсягу доходів платників єдиного податку, зниження навантаження з ЄСВ для підприємців, зменшення штрафів за порушення трудового законодавства, ознаки наявності трудових відносин у цивільно-правових договорах стали темами для обговорення під час засідання Ради підприємців ЗОСППР «Потенціал», яке пройшло сьогодні, 26 лютого 2019 року. Відкрив засідання президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Олександр Головко.
26.02.2019Докладніше
 
ЗОСППР "Потенціал" підтримує ОСББ
ЗОСППР "Потенціал" підтримує ОСББ Днями відбулася нарада керівників ОСББ Запорізької області, на якій обговорювалися актуальні питання роботи всіх структур. Ключовими питаннями, які розглядалися на нараді, були: - Поточний ремонт жилого фонду ОСББ (включає ремонти ліфтів). - Надання банківських кредитів. - Мінімізація витрат електроенергії за рахунок сучасних технологій сонячних батарей.
25.02.2019Докладніше
 
22 лютого пройшов семінар-нарада з питань підготовки матеріально-технічної бази сільгосппідприємств району до проведення весняно-польових робіт у 2019 році
22 лютого пройшов семінар-нарада з питань підготовки матеріально-технічної бази сільгосппідприємств району до проведення весняно-польових робіт у 2019 році. У нараді прийняли участь голова ради ЗОФР Олександр Головко, заступник голови ради і виконавчий директор ЗОФР Валерій Крайній і заступник виконавчого директора ЗОФР Ірина Стрельбицька. У рамках програми заходу відбулося вручення нагород від Запорізької обласної федерації роботодавців Олександром Головко, головою ради ЗОФР...
22.02.2019Докладніше
 
ТОВ "Сувенір" здає в довгострокову і короткострокову оренду частину власних приміщень
ТОВ "Сувенір" здає в довгострокову і короткострокову оренду частину власних приміщень Виробничий комплекс розташований на окремій обгородженій території під цілодобовою охороною. В'їзд автотранспорту (вантажного і легкового) здійснюється через КПП. Об'єкт забезпечений усіма необхідними комунікаціями для розгортання будь-якого виробничого, торгового, логістичного бізнесу, електро- та теплоенергією, водовідведенням, є газ, інтернет і т.д. Також є своя електропідстанція.
21.02.2019Докладніше
 
Заступники виконавчого директора ЗОСППР «Потенціал» Ольга Кравець та Ірина Стрельбицька взяли участь у засіданні «BusinessClub»
Заступники виконавчого директора ЗОСППР «Потенціал» Ольга Кравець та Ірина Стрельбицька взяли участь у засіданні «BusinessClub» з теми: «Бізнес онлайн: як побудувати успішну стратегію? Досвід, рішення, практика», яке відбулося в рамках Міжнародного Гранд Форуму BIT-2019.
21.02.2019Докладніше
 
Сторінки: 1 |2 |3 |4 |5 |6 |... |606
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта