Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

Новини

українською мовою / на русском языке
До уваги платників ЄСВ!
З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.
19.04.2019Докладніше
 
Нагородження переможців конкурсу на кращий колективний договір
Днями в облдержадміністрації відбулося нагородження переможців обласного конкурсу на кращий колективний договір серед підприємств, установ та організацій Запорізької області. Провели урочистий захід голова ради Запорізької обласної федерації роботодавців та президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко, заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, голова обласної ради профспілок Віктор Сластьон.
19.04.2019Докладніше
 
У ФРУ на погодженні перебуває проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про Державну службу України з питань праці»
У Федерації роботодавців України на погодженні перебуває проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про Державну службу України з питань праці».
19.04.2019Докладніше
 
До уваги підприємців від ГУ ДФС Запорізької області
Податковим агентом дохід нараховано, але не виплачено. Коли перераховувати податок з доходів фізичних осіб? Податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати податок на доходи фізичних осіб із суми такого доходу за його рахунок. Податок на доходи фізичних осіб сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банки приймають платіжні документи на виплату доходу лише за умови одночасного подання розрахункового документа на перерахування податку до бюджету. Якщо оподатковуваний дохід надається у негрошовій формі чи виплачується готівкою з каси податкового агента, податок на доходи фізичних осіб сплачується (перераховується) до бюджету протягом трьох банківських днів з дня, що настає за днем такого нарахування (виплати, надання)...
15.04.2019Докладніше
 
Вітання з Днем працівників ракетно-космічної галузі України народного депутата України Олександра Романовського
Щиро вітаю вчених, конструкторів, інженерно-технічних працівників , робочих з професійним святом — Днем працівників ракетно-космічної галузі України...
12.04.2019Докладніше
 
Розширено підтримку фермерства та сільськогосподарської кооперації за бюджетні кошти
Під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети відбулася відео skype-конференція за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку облдержадміністрацій.
11.04.2019Докладніше
 
Регіональна конференція «Євроінтеграція: сила можливостей»
8 квітня відбулася регіональна конференція «Євроінтеграція: сила можливостей», на якій виступали віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль.
08.04.2019Докладніше
 
Пленарне засідання Запорізької обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України
Днями в малому залі Запорізької обласної ради профспілок відбулося пленарне засідання Запорізької обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, яке відвідав виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» Валерій Крайній.
08.04.2019Докладніше
 
Лист МЕРТ про опитувальник з ефективності заходів підтримки експортерів та комунікацій органів державної влади
Мінекономрозвитку здійснює опитування експертів щодо ефективності заходів підтримки експортів та комунікації органів державної влади щодо доступної державної підтримки.
08.04.2019Докладніше
 
Гранд-концерт «Гармонія мистецтв» до 80-річчя Запорізької обласної філармонії
Запорізька обласна філармонія – єдина професійна концертна організація Запорізької області, яка популяризує кращі світові шедеври класичного, сучасного академічного вокально-музичного мистецтва, естрадну творчість, зберігає українські пісенні традиції, пропагує мистецькі перлини козацького краю. Це – творчий бренд, який створює плеяда талановитих музикантів, співаків, майстрів художнього слова.
04.04.2019Докладніше
 
24 березня 2019 року виповнилося 75 років з дня заснування державного навчального закладу «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей»
З цієї нагоди виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» та перший заступник голови ради ЗОФР Валерій Крайній і віце-президент ЗОСППР «Потенціал» Валерій Сапронов відвідали захід, на якому і привітали робочий колектив.
03.04.2019Докладніше
 
У травні 2019 року ТПП України планує прийняти делегацію китайських інвесторів
У травні 2019 року ТПП України планує прийняти делегацію китайських інвесторів. У зв’язку з цим ТПП України, разом з офісом «Шовкового шляху» в Україні, розробляє портфель інвестиційних проектів від українських підприємств та організацій.
03.04.2019Докладніше
 
Про опитування бізнесу стосовно удосконалення процедури адміністративного (відомчого) оскарження
Рада бізнес омбудсмена (Рада) розпочала роботу над черговим системним звітом, який присвячений удосконаленню процедури адміністративного (відомчого) оскарження в Україні. В рамках цього дослідження передбачається серед іншого провести аналіз поточного правового регулювання практики адміністративного оскарження. На підставі проведеного аналізу Радою буде розроблено та надано відповідні рекомендації Кабінету Міністрів України та іншим державним органам.
03.04.2019Докладніше
 
Відбулося засідання організаційного комітету з проведення конкурсу на кращий колективний договір серед підприємств, установ та організацій Запорізької області
Від профспілкової сторони були присутні Белескова Т.Ф, Гринь Н.І, Малигіна А.О, Отращенко Л.Г, Сєдов В.М, зі сторони облдержадміністрації - Разуваєва І.В і Кравцов О.І, а від обласної федерації роботодавців - виконавчий директор ЗОСППР "Потенціал" Крайній В.Г та його заступник Стрельбицька І.Ф.
01.04.2019Докладніше
 
Сторінки: 1 |2 |3 |4 |5 |6 |... |608
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта