Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Читайте в "Приватний підприємець" № 16, 24 серпня 2017 р.

 
 
Контроль найманої праці : де беруть інформацію


Олена ЗУБЧЕНКО


На сторінках "Приватного підприємця" ми неодноразово говорили про те, що контролюючі органи обмінюються між собою інформацією про порушення у сфері використання найманої праці. Задіяний в цьому і Пенсійний фонд України. Розглянемо як.


Формуємо ціну в громадському харчуванні


Анастасія ДАРИЙЧУК


у Сфері ресторанного господарства працює безліч осіб-підприємців. Не усі з них відразу відкривають ресторани або кафе, деякі розпочинають свій бізнес з барів, закусочних, кав'ярень і інших маленьких закладів громадського харчування. Але кожен повинен визначитися з асортиментом і ціною ще до відкриття.


У цій консультації на прикладі покажемо, як сформувати ціну в такому закладі і скласти калькуляцію.


Чи потрібний єдиннику РРО на іграшки

Олена ЗУБЧЕНКО


В асортименті товарів в магазині іграшок, належному ФЛП-единщику, є машини і інші іграшки на пульті, роботи на пульті, роботи музичні на батареях і т. п. Товар китайський, первинних документів немає. Гарантій на іграшки ні виробник, ні продавець не дає. Погодьтеся, ситуація типова. Розглянемо, чи потрібний РРО на торгівлю такими товарами, якщо доход единщика не перевищує 1 млн грн в рік.


Якщо невдоволений замовник вимагає повернути гроші


Ганна АЙВАЗОВА


Будь-який бізнесмен намагається зробити так, щоб його клієнти залишилися задоволені. Але це зовсім не означає, що якщо замовник пред'являє до нього необгрунтовані вимоги, треба беззастережно виконувати їх, тим самим нехтуючи своїми правами. Аналізуючи одну життєву ситуацію, розповімо, як підприємцеві законно відмовити в задоволенні подібних вимог клієнта.


Приміщення під зберігання: складаємо договір


Ольга ШЕВЦОВА


В попередньому номері газети ми говорили про те, в яких випадках можлива передача комерційних площ в користування під зберігання, якщо оренда заборонена або обмежена. Обравши вид діяльності з кодом КВЕД 52.10 "Складське господарство", підприємець може надавати послуги зберігання у своєму або орендованому приміщенні. Для цього укладають договір зберігання. Як його скласти, покажемо на прикладі.


Оренда транспорту : посвідчення договору


Анастасія МОСКАЛЕНКО


ФОП у своїй діяльності постійно укладають безліч різних господарських договорів, до кожного з яких закон встановлює певні вимоги. І договір оренди транспортних засобів тут не виключення. Розглянемо, що треба враховувати підприємцеві при укладенні такого договору.


Знижуємо договірні риски: акредитив


Оксана СОЛОДЧУК


В попередньому випуску видання ми розглянули види, особливості і вигоди банківських гарантій. У цій публікації зупинимося на акредитиві, а саме на тому, як відбуваються розрахунки з його використанням...

Далі читайте на:

http://chp.com.ua/gazeta/arhiv-newspaper/item/51191-chastnyj-predprinimatel-16-24-avgusta-2017-g


За матеріалами chp.com.ua


22.08.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта