Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

II українсько-китайський форум економічного співробітництва

 
 
У Києві 29-30 квітня відбудеться II українсько-китайський форум економічного співробітництва.

Організатором форуму виступають ТПП України та Китайська асоціація розвитку підприємництва за кордоном (China Overseas Development Association).

Головна мета заходу - презентація економічного потенціалу України китайському бізнесу, формування іміджу України як надійного торговельного партнера та сприяння вітчизняним компаніям у налагодженні ефективних зв'язків з Китаєм.

Темою цьогорічного форуму стане інвестиційний потенціал України. В рамках заходу відбудуться презентації галузей та проектів в сфері АПК, енергетики, інфраструктури, туризму та інших напрямків, а також ділові переговори з потенційними інвесторами з Китаю. Очікується, що в роботі форуму візьмуть участь понад 75 представників державних і приватних інвесторів з Китаю.

Компанії зі своїми інвестиційними проектами запрошуються до участі в форумі. Участь у форумі безкоштовна за умови попереднього надання заповнених анкет власних проектів.

З питань участі в форумі просимо звертатись до: Голята Андрія: +380676629656, avg-zed@ucci.org.ua або Малаховської Станіслави: +380442791750, +380672329230, email: ems58@ukr.net


Потенціал Інформ


19.04.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта