Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Аграрний фонд та Банк Кредит Дніпро розпочинають програму фінансування аграріїв

 
 
ПАТ «Аграрний фонд» та Банк Кредит Дніпро розпочинають спільну програму фінансування виробників сільськогосподарської продукції. Про це повідомила прес-служба Аграрного фонду.«Попит на форвардну програму від Аграрного фонду з кожним роком набирає обертів, тому ми вирішили залучити до фінансування банки, щоб якомога більша кількість агровиробників змогли скористатися цим інструментом», — зазначив голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко.


За його словами, основна мета спільної програми фінансування — підтримка малих та середніх агровиробників, створення зручної системи отримання коштів аграріями.


Начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро Євген Хуриленко додав, що нові формати партнерських програм з провідними операторами аграрного ринку дозволять максимально розширити інструментарій фінансової підтримки агровиробників з метою підвищення рентабельності та ефективності їх діяльності.


За форвардним контрактом передплата складає 65% від загальної суми контракту. Остаточний розрахунок відбувається за ринковими цінами на момент поставки зерна. Відсоткова ставка — 21% в гривні.


Вимоги банку є такі: основний вид діяльності — сільське господарство (рослинництво не менше 70%), тільки для юридичних осіб (строк існування бізнесу — від 2 років), прибуткова діяльність, земельний банк від 300 га.


За матеріалами kurkul.com


16.05.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта