Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Бердянський порт осучаснить перезавантаження та відправку на експорт зернових

 
 
У Бердянському порту вже готовий до введення в експлуатацію перший пусковий комплекс AGRIA, спроможний вмістити 100 тисяч тонн зернових, або іншої хлібної продукції. Проектом передбачено ще три таких, всього буде чотири.

Комплекс, площею три гектари, розташований в дуже вигідному місці. З трьох сторін оточений портом. Це дуже зручно. Тут буде вестись перезавантаження на судна не тільки з автомобілів, а також із залізничного транспорту. Для цього прокладено 173 метри залізничної колії з найсучаснішим обладнанням, що дозволить кожен вагон розвантажувати за півгодини. Збудована на терміналі й лабораторія, обладнання якої отримало міжнародний сертифікат. «Тут ми зможемо належно визначати якість зерна та продуктів його переробки. Обладнання сучасне, як вітчизняного виробництва, так й зарубіжного. Розраховане на дуже велику потужність. Приміром, вміст білка визначатимемо експрес-методом, оперативно на «Супнір2720», що цілком відповідає нашим параметрам, а отже постачальники не будуть довго чекати, що вельми важливо», - розповідає завідувачка лабораторії Наталія Солодка.

Комплекс високомеханізований. За технологічним рівнем не поступиться тим, що є в портах Чорного моря. Подібний, щоправда, частково діє в Маріупольському порту.

На відміну від маріупольського, у Бердянську технологією передбачена не тільки механізоване розвантаження та подальше завантаження на судна, але й чіткий сучасний облік, як за якістю, так й за кількістю того, що експортується. Крім того, інтенсивність, що від двох, в окремих випадках до трьох, вища. Адже, чим довше стоїть судно під завантаженням, тим більше треба платити судновласнику. Тобто, чим менше інтенсивність, тим менше отримує виробник сільгосппродукції. Інтенсивність бердянського нововведеного терміналу битиме рекорди – завантажуватиме сотню тонн зернових на добу.

Комплекс споруджується, завдяки інвесторам за сприяння Бердянського союзу промисловців і підприємців.


Потенціал Інформ


04.12.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта