Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

GLOBAL BEST PRACTICE PROGRAMME

 
 
На сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України опублікована інформація про початок відбору проектів, які можуть стати частиною програми Global Best Practice Programme «ЕКСПО-2020».Місія Global Best Practice Programme – сприяти широкому поширенню інформації про проекти, які досягли відчутних результатів у вирішенні найбільших світових викликів, досягнень цілей сталого розвитку ООН, а також проекти, які можуть бути легко застосовані та реалізовані у різних частинах світу.

До участі у програмі запрошуються уряди, корпорації, міжнародні організації, неурядові організації, представники академічних кіл та громадянського суспільства.

Кінцевим терміном для подачі заявок визначено 30 червня ц.р.

Впродовж роботи Всесвітньої виставки «ЕКСПО-2020», яка відбудеться у Дубаї (ОАЕ) з 20 жовтня 2020 – 10 квітня 2021 року, програма сприятиме просуванню ідей та ініціатив щодо покрашення життя населення країн-учасниць виставки, економічної та екологічної ситуації, а також шляхи, якими автори та учасники проектів здійснюють свій внесок у сталий розвиток.

Оргкомітет «ЕКСПО-2020» очікує на участь проектів, які покликані вирішувати глобальні виклики в таких сферах:

- Інклюзивне та дієве надання послуг

- Життєздатні середовища існування

- Соціальний розвиток

- Харчова та енергетична безпека, доступ до питної води


За матеріалами www.expo2020dubai.com


10.06.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта