Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Гості Запорізького краю зможуть прокладати туристичні маршрути в Інтернеті

 
 
У Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбулася низка презентацій: оновленого веб-сайту обласного туристично-інформаційного центру http://www.zotic.zp.ua/ з інтерактивною картою, по якій можна розробляти маршрути, нового туристичного маршруту в Чернігівському районі та оновленої ілюстрованої туристичної карти області, намальованої художником Сергієм Замуреєнком. Також гостям заходу розповіли про проект "Козацька чайка" та нові цікаві послуги для туристів.


Учасників та гостей святкових заходів привітав директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації Владислав Мороко.


- Запорізька область має прекрасний туристичний потенціал, який, я впевнений, стане у майбутньому основою для розвиненого туристичного бізнесу. Зараз ми бачимо, як набирає обертів внутрішній туризм, подієвий туризм, як створюються дуже цікаві маршрути, що знайомлять з історією нашого краю від найдавніших часів. Сьогодні ми презентуємо чимало інструментів, які дозволять туристам отримувати якісні послуги, - зазначив посадовець.


Представляючи карту, директор обласного краєзнавчого музею Михайло Мордовський розповів, що ній позначено 69 головних пам’яток Запорізької області. Карта буде розміщена на сайті обласного туристично-інформаційного центру. За його словами, осучаснюється і сам сайт, його дизайн, структура для більшої зручності туристів. Відвідувачі зможуть дізнатися, як доїхати, де можна переночувати, пообідати, що подивитися тощо. Також буде розміщено добірку кращих туристичних маршрутів та пам’яток на території області.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


За матеріалами www.zoda.gov.ua


29.09.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта