Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

ГУ ДФС у Запорізькій області інформує

 
 
Податок на доходи фізичних осіб

Грошова компенсація

З 03.06.2017 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України, якою внесено зміни до Порядку виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу, затвердженого власною постановою від 15.01.2004 р. №44. Встановлено, що грошова компенсація виплачується громадянами України, які відповідно до законодавства мають статус військовослужбовця, поліцейського або є особами рядового і начальницького складу Державної кримінально- виконавчої служби, ДСНС, податкової міліції, Національного антикорупційного бюро, а також особам, звільненим із служби, для відшкодування утриманих сум податку з їх грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, право на які вони набули у зв»язку з виконанням обв»язків під час проходження служби. Зазначена грошова компенсація також виплачується іноземцям та особам без громадянства, які відповідно до законодавства мають статус військовослужбовця.

(Постанова Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 р. №375)


Куди сплачувати податки

Якщо платник податку має власні та /або орендовані приміщення (будівлі) у різних регіонах, в яких працюють та отримують заробітну плату наймані працівники, то платник податку зобов»язаний стати на облік як платник окремих видів податків та перераховувати податок на доходи фізичних осіб із доходів у вигляді заробітної плати до відповідного бюджету за місцезнаходженням (розташуванням) таких приміщень (неосновне місце обліку) на рахунки, відкриті в органах Державної казначейської служби України (далі –ДКСУ). Водночас податковий агент, який здійснює нарахування (виплату) фізичній особі доходу у вигляді орендної плати, сплачує (перераховує) податок на доходи фізичних осіб до відповідного бюджету за своїм місцезнаходженням.

Військовий збір юридична особа перераховує як за себе, так і за неуповноважені відокремлені підрозділи до бюджету за своїм місцезнаходженням (реєстрації) на відповідні рахунки, відкриті в органах ДКСУ.

(Лист ДФС України від 22.05.2017 р. №12807/7/99-99-13-01-01-17)


ЗЕД

Обов»язковий продаж валюти

З 16.06.2017 р. набере чинності постанова Правління Нацбанку України, якою продовжено дію вимоги щодо обов»язкового продажу на міжбанківському валютному ринку України надходжень в іноземній валюті із-за кордону на користь юридичних осіб, які не є уповноваженими банками, фізичних осіб-підприємців, іноземних представництв (крім офіційних представництв) на рахунки, відкриті в уповноважених банках для ведення спільної діяльності без створення юридичної особи, а також надходжень в іноземній валюті на рахунки резидентів, відкриті за межами України на підставі індивідуальних ліцензій Нацбанку України.

Такі надходження у розмірі 50 % підлягають обов»язковому продажу на міжбанківському валютному ринку України, у тому числі безпосередньо Нацбанку України.

Решта надходжень в іноземній валюті залишається в розпорядженні резидентів та нерезидентів і використовується ними відповідно до правил валютного регулювання.

Постанова діє до 13.12.2017 р. (включно).

Постанова Правління Нацбанку України від 30.05.2017 р. №45)

Відділ організації роботи

Запорізької ОДПІ

ГУ ДФС у Запорізькій області


Потенціал Інформ


13.06.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта