Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

24 березня 2019 року виповнилося 75 років з дня заснування державного навчального закладу «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей»

 
 
З цієї нагоди виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» та перший заступник голови ради ЗОФР Валерій Крайній і віце-президент ЗОСППР «Потенціал» Валерій Сапронов відвідали захід, на якому і привітали робочий колектив.


Валерій Крайній вручив грамоту колективу за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, постійну наполегливу роботу над вдосконаленням навчального процесу, значний внесок в справу підготовки молодих працівників для сфери послуг Запорізького регіону та з нагоди 75-річчя утворення навчального закладу від Запорізької обласної федерації роботодавців.

Протягом своєї багаторічної історії ліцей підготував і випустив понад 25 тис. кваліфікованих робітників, серед них 7 тис. отримали диплом з відзнакою. У новітню епоху учні ліцею неодноразово займали призові місця у різноманітних Всеукраїнських конкурсах.

Ліцей є єдиним професійно-технічним навчальним закладом області, яким на сьогодні було встановлено три рекорди України, які потрапили до «Національного Реєстру Рекордів України».


«Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей» є одним з провідних не тільки в області, а й в Україні. Педагогічний колектив наполегливо працює над вдосконаленням методики навчання та навчально-матеріальної бази.


Потенціал Інформ


03.04.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта