Логін:
Пароль:
 


Архів подій






 

українською мовою / на русском языке

Консультують фахівці Запорізької обласної федерації роботодавців

 
 
Чи може платник єдиного податку у грудні з третьої групи перейти на сплату ЄП, встановленого для другої групи?

Відповідно до п.п. 298.1.5 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) за умови дотримання платником єдиного податку вимог, встановлених ПКУ для обраної ним групи, такий платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу. При цьому у платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість, анулюється реєстрація платника податку на додану вартість у порядку, встановленому ПКУ, у разі обрання ним першої або другої групи чи ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи, яка включає податок на додану вартість до складу єдиного податку. Таким чином, для переходу на другу групу, платник єдиного податку третьої групи, повинен подати заяву до 16 грудня.


Нагадаємо, 30 листопада, в Запорізькій обласній федерації роботодавців відбувся перший консультативний прийом. Порушувалось чимало різних питань, як відвідувачами, що прийшли на прийом, так й телефоном.

Відтепер консультації в Запорізькій обласній федерації роботодавців будуть проводитись постійно – на актуальні теми. Слідкуйте за нашими оголошеннями.


Потенціал Інформ


01.12.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької області



Агентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта