Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Корисна інформація у "Приватному підприємці",№9,10 травня 2018 р.

 
 
Що можна прочитати в "Приватний підприємець",№9,10.05.2018 р.:


Про планові перевірки пожежної безпеки


У спільному листі Державної регуляторної служби України(від 22.03.2018 р. № 3016/0/20-18) і Державної служби України по надзвичайних ситуаціях(від 29.03.2018 р. № 01-4348/263) розглядаються проблемні питання здійснення планових перевірок у сфері техногенної і пожежної безпеки. Проаналізуємо ці листи.


Кафе, кафетерій або закусочна?


Максим ПРУДНЫЙ


Підприємець планує виготовляти і продавати на винесення конус-піцу(ріжок з тесту з різними наповнювачами). Питання полягають в тому, який заклад для цього треба відкривати, в якому приміщенні можна здійснювати цю діяльність і які дозвільні документи потрібно буде оформити? Розберемося в цьому


Встановлюємо поєднання в процесі роботи


Ольга ШЕВЦОВА


Про те, як оформити поєднання двох професій для нового працівника, ми писали в "Приватному підприємцеві" № 8 за 2018 р. (с. 11). Тепер розглянемо на прикладах, як додати вже працюючому співробітникові трудові функції по іншій посаді(професії) і кому можна це робити. Для наочності приведемо зразки документів, які необхідно оформити.


Коефіцієнт коригування : зменшуємо і застосовуємо


Вікторія ЛОБОДА


У певних випадках підприємці-працедавці зобов'язані проводити коригування середньої зарплати. Про те, чи можна зменшити коефіцієнт коригування і якими документами це оформити, розповімо на прикладах в цій статті. Приведемо зразки документів, що оформляються.


Доход эдинника перевищив мільйон.


Платники єдиного податку знають, що як тільки доход впродовж календарного року перевищить 1 млн грн, втрачається імунітет на роботу без реєстратора розрахункових операцій. Але не усі форми розрахунків вимагають наявності РРО. Розберемося в нюансах.


Експорт товарів : оформлення податкової накладної


Тетяна ЛИСИЦЯ


У підприємців-експортерів виникають питання: чи оформляти податкові накладні за експортними операціями? І якщо оформляти, то на яку дату: отримання передоплати від нерезидента(перша подія) або при відвантаженні товарів згідно митної декларації? Дамо відповідь на них.


Як ознайомитися з матеріалами судової справи


Ігор ТЕТЕРЯ


Ви випадково дізнаєтеся, що до вас заявлений позов і призначено судове засідання з вашою участю. Чи, взагалі, вже є заочне рішення суду, яким задоволені позовні вимоги до вас. Що це за справу - не знаєте. Документів по ньому - не отримували. Так може статися, якщо, наприклад, ви не мешкаєте за місцем реєстрації або довгий час були у від'їзді. Що у такому разі слід зробити - роз'яснює адвокат в цій публікації.


Відповіді на питання


У підприємця немає найнятих робітників за трудовим договором. Але час від часу він залучає фізичних осіб до виконання робіт за цивільно-правовим договором. Чи можна в договорах з фізичними особами передбачити, що податки вони платитимуть самі?


Хочу зареєструватися в якості ФОП (КВЕД(КВЕД 69.10 - діяльність у сфері права). Маю 3,5 га землі, з яких отримую пай. Чи може цей факт стати причиною відмови в застосуванні мною спрощеної системи оподаткування?


У підприємця майстерня по ремонту одягу у виведеній з житлового фонду квартирі на 1-му поверсі. Місцевий орган архітектури вимагає встановити на вході в під'їзд будинку пандус для осіб з інвалідністю і інших маломобільних груп населення. Є можливість зробити окремий вхід і встановити сходи з боку вулиці, але для установки пандуса з ухилом 8 градусів технічної можливості немає. Чи можна обійтися без пандуса в цій ситуації і чи треба оформляти земельну ділянку для будівництва пандуса?


Підприємець отримав з виконавчої служби лист на утримання аліментів у розмірі 50з зарплати працівника. Як розрахувати суму аліментів, як робиться оподаткування


За матеріалами chp.com.ua


15.05.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта