Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Обговорюємо з/п№8152 про валюту

 
 
17 березня Президентом України внесено до Верховної Ради та визначений як невідкладний законопроект "Про валюту" (реєстр.№8152 від 19.03.2018р.).

У законопроекті пропонується врегулювати основні правила здійснення валютного регулювання та валютного нагляду в Україні.

Внесений проект має рамковий характер, низка його норм є такими, що потребують ухвалення відповідних нормативно-правових актів НБУ. Відтак, реалізація положень закону, у разі його ухвалення парламентом, буде поставлена у залежність від нормативно-правових актів НБУ.

З метою підготовки експертної оцінки, законопроект варто розглянути у контексті створення цивілізованих умов для ведення експортної діяльності, залучення іноземниї інвестицій тощо.

Свої зауваження та пропозиції Союз промисловців і підприємців просить надіслати листовно до 26 квітня на електронну пошту office@potencial.org.ua


Потенціал Інформ


19.04.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта