Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Президент запорізьких промисловців зустрівся з директором турецької компанії New Life Turkey

 
 
У Запорізькому обласному союзі промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" сьогодні, 13 листопада, відбулася зустріч Президента ЗОСППР "Потенціал" Олександра Головка з представником турецького бізнесу з міста Алтанії, директором ріелторської компанії New Life Turkey Ермахом Джила.

Ермах Джила вже вдруге приїздить до Запоріжжя. Як й за першим разом, у літку минулого року, так й цього разу шукає бізнес-партнерів для подальшої співпраці.

Олександр Головко схвалив його наміри та запропонував організувати зустріч представників Запорізького Союзу промисловців і підприємців з бізнесменами Алтанії, щоб започаткувати бізнес-контакти. Зокрема, у Запоріжжі таких підприємств чимало. Приміром, Запорізька кондитерська фабрика, дві потужні швейні фабрики у Мелітополі та Запоріжжі, приватний виробник сухих трансформаторів «ЕЛТІЗ» та багато інших, що, як наголосив Олександр Головко, можуть співпрацювати з турецькими підприємствами, навіть створити спільний бізнес.

У відповідь Ермах Джила сказав, що у Туреччині також є подібна ЗОСППР "Потенціал" організація, що має назву ALTSO, тож, на її базі й буде організована ця зустріч. Наразі вже розпочата її підготовка.

Як наголошував Президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Головко, прямі контакти з турецькими бізнес-партнерами сприятимуть розширенню наших відносин.


Потенціал Інформ


13.11.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта