Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в України»

 
 
Запорізька торгово-промислова палата засвідчує Вам свою повагу та інформує, що в рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в України» міжнародна екологічна фінансова корпорація (далі - НЕФКО) запропонувала місту Запоріжжя взяти участь у відповідних грантових та кредитних програмах з метою поліпшення стану навколишнього середовища НЕФКО надає кредити і інвестиційний капітал.

Зокрема, в Україні діє Програма кредитування НЕФКО «Чисте виробництво», яка здійснюється з 1996 року Північним фондом екологічного розвитку з метою сприяння скороченню промислового забруднення шляхом ефективного використання енергетичних та сировинних ресурсів, відмови від застосування небезпечних матеріалів, зниження обсягів утворення і токсичності викидів, скидів і твердих відходів виробничих процесів.

Програма представлена для приватних виробничих підприємств та передбачає кредитування від 100 до 500 тис. євро під 6% річних в євро (фіксованих), умовою кредитування є співфінансування зі сторони підприємства в розмірі 10% від загальної вартості проекту.

У випадку зацікавленості більш детальну інформацію про зазначену

програму, приклади впровадження проектів та форма заявки на кредитування

можнаотриматизаелектронноюадресою:

http://www.nefco.org/ru/financing/kredity_po_programme_chistoe_proizvodstvo


Потенціал Інформ


08.06.2015
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта