Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Регіональна конференція «Євроінтеграція: сила можливостей»

 
 
8 квітня відбулася регіональна конференція «Євроінтеграція: сила можливостей», на якій виступали віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль.


Захід відвали президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко і виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» Валерій Крайній.


Мета інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей» - роз’яснення та популяризація практичних переваг і можливостей, які все мають або невдовзі отримуватимуть українці від євро інтеграційного курсу України. Герої інформаційної кампанії – це успішні підприємці, які почали експортувати свою продукцію до ЄС, модернізувавши свої виробництва та отримавши необхідні сертифікати. Це молоді люди, які здобули освіту в університетах Європи в рамках програми Erasmus+, а також науковці і митці, які завдяки європейським програмам і грантам отримали кошти на модернізацію наукових лабораторій, музейних експозицій,, проведення різноманітних досліджень і проектів.


В рамках регіональної конференції «Євроінтеграція: сила можливостей» відбулась публічна дискусія «Міфи та факти євроінтеграції: де знайти можливості?». В якості спікерів до неї залучились представник Ukrainelnvest у Східній Україні Олексій Іванченко; директор з розвитку групи компанії Klion group (ТВС) Лариса Леонова; комерційний директор ТДВ «Запорізький хлібокомбінат №1» («Хлібодар») Сергій Смірнов; директор регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Володимир Степаненко; виконавчий директор НУО «Європа без бар’єрів» Ірина Сушко; член Координаційної ради Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, Голова Федерації профспілок малого та середнього підприємництва України В'ячеслав Рой; керівник команди проекту «Громадська синергія» Зоряна Міщук та координатор проектів Erasmus+ Запорізького національного університету Олена Тупахіна.


Присутні відзначили значні зміни, які відбулись в країні — змінився рівень політичних свобод, набули нового значення роль громадянського суспільства, рівень свідомості, попиту на реформи в суспільстві та усвідомлення своєї конкурентоспроможності в бізнесі. Саме Європейський вибір України відкриває нові перспективи співробітництва з розвинутими країнами континенту, надає можливості економічного розвитку, зміцнення позицій України у світовій системі міжнародних відносин.


Потенціал Інформ


08.04.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта