Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Союз промисловців закликав проявити патріотизм випускників "машинки"

 
 
Бути патріотами рідного краю, а отже працювати та очолювати промислові підприємства Запорізького регіону – побажали представники ЗОСППР "Потенціал" випускникам магістратури ЗНТУ.

29 січня вручили дипломи випускникам магістратури Запорізького національного технічного університету. Серед них чимало відмінників, а також близько ста стипендіатів запорізької міської програми підтримки обдарованої молоді та двадцять п’ять – почесних випускників ЗНТУ.

"Це гарний подарунок для країни – така кількість талановитих та амбіційних спеціалістів, які сьогодні отримають дипломи про завершення навчання", - зауважив Сергій Бєліков, ректор Запорізький національний технічний університет, віце-президент з питань підготовки кадрів для промисловості і бізнесу області Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал", та додав, що сучасне життя диктує нові правила, за якими успішним може бути той фахівець, який продовжує навчатися все життя, постійно підвищуючи фаховий рівень.

Народний депутат України, віце-президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал", а також, до речі, випускник "машинки" Олександр Романовський у привітальному слові наголосив, що на дипломованих фахівців вишу покладають великі надії промисловці області. Адже, промпідприємства, в переважній своїй більшості, мають дефіцит високопрофесійних кадрів, як робочих професій, так й ітеерівців, управлінської ланки. Тому для випускників "машинки" відкриваються великі можливості для реалізації отриманих знань та своїх амбітних планів, працюючи на підприємствах регіону. На це, зокрема, спрямовані й освітні проекти Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал", що стосуються запровадження професійних та освітніх стандартів для забезпечення ринку праці висококваліфікованими кадрами.

Нагадаємо, ЗНТУ є членом Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" з грудня 1997 року.

Фото відділу комунікації Запорізької обласної ради.


За матеріалами zor.gov.ua


30.01.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта