Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Сплачений запорізьким бізнесом ПДВ забезпечив майже 50% надходжень до держбюджету

 
 
Запорізькі платники податку на додану вартість у 2018 році поповнили держбюджет на 3,2 мільярда гривень (не враховуючи дані великих платників, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Коментуючи надходження, в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько акцентував увагу на підвищенні рівня сплати ПДВ на 24 відсотки або на 623 мільйони у порівнянні з 2017 роком.

– Минулого року в Запорізькому регіоні обсяги поставок у суб'єктів господарювання зросли на 23,6 мільярда, що вплинуло на збільшення нарахування податку. Сплата ПДВ дозволила сформувати 47 відсотків загальних доходів державного бюджету, – зазначив Валерій Манько. Крім того, підвищились й середньомісячні відрахування податку – з 216 мільйонів у 2017 році – до 266 мільйонів у 2018 році.

Річний внесок платників ПДВ, зареєстрованих у м. Запоріжжя, склав 1 мільярд 825,7 мільйона. Представники бізнесу м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів перерахували понад 277 мільйонів, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – 249 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 223 мільйони, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 137,7 мільйона, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – майже 123 мільйони, Василівського та Михайлівського районів – 114 мільйонів, м. Токмак, Токмацького та Чернігівського районів – більш ніж 105 мільйонів тощо.


ГУ ДФС у Запорізькій області


За матеріалами zp.sfs.gov.ua


23.01.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта