Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Трєте семінарське заняття проекту «Потенціал – перший Бізнес Хаб на Запоріжжі»

 
 
«Цей проект дуже важливий. Крім того, дуже корисно, що «Потенціал» запрошує спікерів із різних сфер – з податкової, з центру зайнятості і нас - Центр Надання адміністративних послуг» - зазначає заступниця начальника відділу з надання адміністративних послуг по Вознесенівському району Тараненко Світлана Анатоліївна, спікер заняття.


У цей четвер відбулося третє семінарське заняття проекту «Потенціал – перший Бізнес Хаб на Запоріжжі». Разом зі спікером початківці опановували нову тему, пов’язану з отриманням дозвільних документів, з тонкощами реєстрації бізнесу та нерухомості.


Слід зазначити, що учасники приймали активну участь – постійно цікавилися різними фактами, ставили питання та йшли на контакт. Координатор проекту буде корегувати тематику теоретичних модулів, оскільки деякі питання потребують більш детального розгляду.

Після завершення теоретичного модулю своєю історією успіху поділилась Олена Гуржієнко – директор представництва «Універсальний прибиральник». Щоб досягти успіху, пані Олена витратила 9 років.


Ми ж, Союз промисловців, працюємо і навчаємо учасників проекту, щоб вони впоралися з цим завданням швидше!


Потенціал Інформ


21.06.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта