Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

У Запоріжжі почали роботу виставки «Домострой-Весна» та «Безпека. Захист. Охорона»

 
 
Сьогодні у виставковому центрі «Козак Палац» відкрили роботу спеціалізовані виставки «Домострой-Весна» та «Безпека. Захист. Охорона». Захід організований Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки ЗОСППР «Потенціал», Будівельної палати України, провідних профільних асоціацій, Головного управління ДСНС України в Запорізькій області, Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Українського союзу пожежної та техногенної безпеки.

В урочистому відкритті спеціалізованих виставок «Домострой-Весна» та «Безпека. Захист. Охорона» прийняли участь в.о. президента ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко та виконавчий директор Валерій Крайній.

Під час церемонії відкриття виставкових заходів відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Асоціацією спеціалістів з нерухомості України та Департаментом надання адміністративних послуг і розвитку підприємництва Запорізької міської ради

У рамках тридцять першої спеціалізованої виставки «Домострой-Весна» українські виробники та закордонні торгові марки презентують до уваги фахівців галузі широкий спектр інноваційних рішень та технологій.

Заходи будівельної тематики є надзвичайно важливими та показовими для розвитку індустріально насиченого південно-східного регіону. Адже будівельна галузь – це лакмусовий папір всієї економіки, від якої залежать похідні галузі та переважна більшість сфер економіки.

Виставка традиційно супроводжується насиченою діловою програмою: 16 березня спеціалістів запросили до участі у конференції «Розвиток ринку нерухомості в Україні та за кордоном» від Асоціації спеціалістів з нерухомості України, освітні заходи другого виставкового дня відкриє семінар «Енергозбереження у житлових будівлях. Термомодернізація. Допомога ОСББ» від інженерного центру «Теплостар», «Актуальні питання та шляхи розвитку сучасного містобудівництва» запропонує розглянути Запорізький національний технічний університет.

Як захистити промислові та приватні будівельні об’єкти, використовуючи сучасні технології та оснащення, можна буде дізнатися на виставці «Безпека. Захист. Охорона-2017». Третя міжрегіональна виставка представляє широкий спектр продукції та послуг для комплексної безпеки в усіх сферах життя.

Сучасні ефективні рішення знайдуть для себе представники промислових компаній, малого та середнього бізнесу, приватні особи.

Загалом на виставках представлено більше 100 компаній Запоріжжя, Дніпра, Львова, Києва, Харкова, що презентують відвідувачам будівельні товари та послуги, опалювальне обладнання, оздоблювальні матеріали, освітлення, інженерні системи, тепло-, енерго-, водооснащення. Також свої напрацювання у сфері фізичної та технічної охорони, інформаційної безпеки, протипожежного захисту та послуг систем супутникового моніторингу, обладнання для систем відео спостереження та інше.


Потенціал Інформ


16.03.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта