Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

У Запоріжжі презентували проект Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2021 рр.

 
 
У міськвиконкомі для депутатів міської ради відбулася презентація проекту Програми розвитку малого і середнього бізнесу на 2017-2021 рр.

Ця програма була розроблена спільно з міжнародним експертом ПРОМИС і бізнес-громадськістю Запоріжжя. Робота над проектом програми була розпочата в першій половині 2016 року, тоді було створено робочу групу, до складу якої увійшли представники бізнесу, громадські працівники, депутати міської ради, фахівці структурних підрозділів виконавчих органів влади та експерти проекту ПРОМИС.

В результаті роботи робочої групи було створено проект програми. Серед основних стратегічних цілей цього документа - поліпшення бізнес-клімату в місті, вдосконалення регуляторного середовища для здійснення підприємницької діяльності, посилення конкурентоспроможності підприємств малого і середнього бізнесу.

В ході заходу, заступник міського голови Запоріжжя Валерій Едель зазначив, що участь органів влади у створенні проекту програми було мінімальним. На 90% програма складається з побажань, які представники малого і середнього бізнесу внесли в програму.

- Сьогодні на суд депутатського корпусу винесено проект програми, - сказав Валерій Едель. - Ми хотіли б, щоб в спокійній обстановці депутати подивилися цей документ, і далі ми його будемо обговорювати на депутатських комісіях. Планується в квітні проект програми, після обговорення його з депутатами, винести на розгляд сесії міськради. Після затвердження, дана програма стане одним з основних документів розвитку малого і середнього бізнесу Запоріжжя. Вперше в обласному центрі створюється програма розвитку малого і середнього бізнесу, яка написана самим бізнесом.


Потенціал Інформ


16.03.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта