Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

У Запоріжжі територіальну угоду підписано, але робота над нею триває

 
 
Сьогодні на засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради підписано Територіальну угоду між Запорізькою обласною державною адміністрацією та Запорізькою обласною радою, Запорізькою обласною федерацією роботодавців та Запорізькою обласною радою профспілок на 2017-2020 роки. Угоду підписано з протоколом розбіжностей. Тому робота над пунктом, що стосується зарплати на підприємствах усіх форм власності, триватиме.

Територіальні угоди в Запорізькій області укладаються з 1996 року. Цього року підписано вже одинадцяту угоду. Вона містить 233 пункти, з яких:

104 – спільні зобов’язання;

43 зобов’язання - Запорізької облдержадміністрації та Запорізької облради;

39 зобов’язань - Запорізької обласної федерації роботодавців;

33 зобов’язання - Запорізької обласної ради профспілок;

3 зобов’язання - Запорізької облдержадміністрації;

11 зобов’язань - Запорізької облдержадміністрації, Запорізької облради та Запорізької обласної федерації роботодавців.

Угоду підписали: від влади - голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та голова облради Григорій Самардак, від роботодавців – голова Ради Запорізької обласної федерації роботодавців Олександр Головко, від профспілок - голова обласної ради профспілок Віктор Сластьон.

Треба зазначити, що розбіжності, пов’язані зі змістом пункту про ріст заробітної плати випливають скоріше з різного підходу до методики розрахунку нижньої планки цього підвищення у роботодавців і профспілок. Але стратегічно і та, й інша сторони погоджуються, що, по-перше, зарплату підвищувати треба, по-друге, що це підвищення має ґрунтуватися на зростанні виробництва й не призводити до підриву економіки підприємств, на чому наполягав під час засідання тристоронньої ради Олександр Головко.


Потенціал Інформ


20.06.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта