Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

У Запоріжжі триває підготовка до проведення міжнародного екологічного форуму та реєстрація його учасників

 
 
30 травня - 1 червня 2017 року Запоріжжі відбудеться І спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум «Еко форум - 2017». З ініціативою проведення такого заходу виступила міська влада. Міський голова Володимир Буряк підписав розпорядження про створення оргкомітету з питань проведення форуму.

Сьогодні у виставковому центрі «Козак-палац», на території якого буде проходити екофорум, відбулося виїзне засідання оргкомітету, яке пройшло під головуванням заступника міського голови Валерія Еделева.

Учасники заходу розглянули питання участі підприємств-партнерів в «Еко форумі - 2017», організації та проведення «круглих столів» за різними напрямками (охорона водного і повітряного басейнів, моніторинг стану навколишнього середовища, переробка відходів), підготовки інформаційних виставкових стендів, участі в форумі комунальних підприємств, громадськості, презентації на ньому творчості школярів, пов'язаного з питаннями екології.

- Заходи Екофоруму не повинні бути формальними. Всі стенди, «круглі столи» повинні бути максимально інформативними, цікавими для запорожців і гостей міста, - зазначив Валерій Едель.

За словами організаторів, ряд підприємств, установ, організацій вже підтвердили участь у форумі, триває процедура укладання договорів. Заявки на участь в «Еко форумі - 2017» можна подавати до кінця березня, в квітні повинна завершитися процедура укладення необхідних договорів.

На сьогодні не всі майбутні учасники форуму проявляють достатню активність при підготовці, подачі необхідних матеріалів, пропозицій. Заступник міського голови Валерій Едель висловив надію, що велику зацікавленість проявить, наприклад, підприємство «Умвельт Запоріжжя», якому є що презентувати в питаннях поводження з відходами, переробки сміття.

Відзначимо, з умовами участі в форумі, подачі заявок можна знайомитися на спеціальному сайті - http://ziif.in.ua/ziif2017.html


Потенціал Інформ


17.03.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта