Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

У Запоріжжі відбувся четвертий IT-форум

 
 
Четвертий рік поспіль у Козак-Палаці Запорізької торгово-промислової палати збираються кращі фахівці IT-сфери, щоб поспілкуватися, обмінятися досвідом, поділитися здобутками. З кожним роком форум стає все більш масштабним. Як зазначив на відкритті заступник міського голови Валерій Еделєв, у перший рік захід зібрав близько 800 учасників, в цьому році це вже близько 3 тисяч чоловік. У форумі взяли участь віце-президент ЗОСППР «Потенціал» Сергій Беліков і голова ради підприємців при ЗОСППР “Потенціал" Олексій Кравчун.

Стартував форум з круглого столу на тему «Будівництво IT-середовища». В обговоренні актуальних питань взяли участь представники обласної та міської влади, підприємств міста, ВНЗ, провідні фахівці в сфері IT.

- Розвиток ІТ-технологій – серед найважливіших напрямків розвитку суспільства, - зазначив віце-президент ЗОСППР «Потенціал», ректор Запорізького національного технічного університету Сергій Беліков. – І я хочу відзначити інтерес нашої молоді до ІТ-технологій. Цього року на кафедрі програмного забезпечення – практично повний ліцензійний набор, тобто майже 200 студентів прийнято на перший курс. А загалом на факультеті комп’ютерних технологій на перший курс прийшло понад 400 студентів. Ще 2001 року саме в нашому університеті стартувала програма «Передові комп’ютерні технології – університетам України». Зараз програма об’єднала 26 технічних вузів України. Завдяки закордонним партнерам програмні продукти постійно оновлюються. Плідною є також участь наших студентів у європейській програмі «Темпус».

Голова ради підприємців при ЗОСППР “Потенціал" Олексій Кравчун у своїй промові торкнувся проблем застосування ІТ-технологій у малому і середньому бізнесі.

На відкритті форуму заступник міського голови Сергій Мішок розповів про кроки, що вживаються міською владою в напрямку розвитку сучасних технологій, які впроваджуються в життя міста. Реалізуються заходи в рамках проекту «Розумне місто». Це впровадження сучасних технологій за напрямом «Безпечне місто». Планується, що вже в цьому році в обласному центрі запрацюють перші двісті камер відеоспостереження для підтримки правопорядку на вулицях і оперативного реагування на небезпечні ситуації.

Після урочистого відкриття почали роботу тематичні секції. Захід був розбитий на 6 потоків: Web Development, Mobile Development, Design & Q/A, Business, Marketing, Free Space. Родзинкою форуму була битва Start-UP, на якій відібрано 10 кращих ідей з усієї України.


Потенціал Інформ


02.10.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта