Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Уряд прийняв пакет постанов для спрощення ведення бізнесу

 
 
Зокрема, впроваджує риск-ориентированный підхід при проведенні інспекційних перевірок бізнесу.


Уряд прийняв пакет постанов, спрямований на дерегуляцію і спрощення ведення бізнесу в країні.


Відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду в четвер.


Представляючи пакет постанов, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів відмітив, що, він, зокрема, впроваджує риск-ориентированный підхід при проведенні інспекційних перевірок бізнесу, а також вводить уніфікований акт такої перевірки.


"У 99% перевірок бізнесу сьогодні фіксуються порушення, але не тому, що органи добре працюють, а тому, що їх діяльність спрямована на застосування санкцій", - сказав Кубів. Він відмітив, що впровадження риск-ориентированного підходу дозволить інспекційним органам оцінювати ризики підприємств, і приходити з перевірками до найбільш ризикових.


"Рішення, яке ми пропонуємо, дозволить прозоро оцінювати ризики, які є у того або іншого суб'єкта господарювання, і перевіряти тільки ризикові об'єкти з метою усунення правопорушень, а не накладення санкцій. Саме накладення санкцій і формування накладення санкцій спричиняє за собою ту систему, яка сьогодні є недоцільною і неефективною і має корупційні позиції", - відмітив він.


За словами Кубива, пакет постанов включає концепцію інституту саморегулювання бізнесу, який допоможе підприємцям брати участь в регулюванні ринку, а також план імплементації стратегії розвитку малого і середнього бізнесу до 2020 року.


Крім того, уряд схвалив питання реалізації стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року.


Кабінет міністрів України на засіданні в грудні 2017 року прийняв пакет рішень про відміну більше 300 регуляторних актів у рамках дерегуляции, а також про поліпшення системи державного нагляду і контролю бізнесу в 2018 році.


Процес дерегуляции економіки в Україні активно ведеться з 2014 р. і припускає відміну або оновлення регуляторних рішень, що дозволить одночасно зберігати контроль за певними видами діяльності і не створювати додаткових бар'єрів для них.


У 2015 році в Україні була прийнята за основу концепція так званої регуляторної гільйотини, яка припускає пакетне ухвалення важливих регуляторних рішень.


Джерело


За матеріалами chp.com.ua


15.05.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта