Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

В органах місцевого самоврядування не буде держінспекцій праці?

 
 
Парламентський комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на своєму останньому засіданні, що відбулось 21 червня, рекомендував Верховній Раді прийняти за основу проект Закону (реєстр. №6489) про внесення змін деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб'єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.
Зазначений законопроект скасовує окремі норми, внесені Законом №1774 про делегування органам місцевого самоврядування повноважень держінспекцій праці, в першу чергу, з накладання штрафів на суб'єктів господарювання за порушення. Крім того, він вносить зміни до порядку здійснення державного нагляду в цій сфері, які дещо зменшать тиск на бізнес.
Федерація роботодавців України постійно наголошувала на необхідності усунення надлишкового навантаження на підприємства з боку контролюючих органів саме у питанні додержання законодавства про працю та зайнятість населення.


Потенціал Інформ


27.06.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта