Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

В Україні планують створити фонд гарантування для фермерів

 
 
Міністерство аграрної політики і продовольства має намір створити фонду гарантування для дрібних фермерів, які не можуть отримати банківський кредит через відсутність запоруки або з іншої причини.


Про це повідомив заступник міністра агрополітики з питань фермерства Віктор Шеремета в інтерв'ю Liga.net.


За його словами, вже сьогодні зрозуміло, що фермери не вичерпають ліміт кредитних грошей, оскільки банки не поспішають роздавати гроші невеликим господарствам. Тому залишок засобів може бути спрямований на підтримку фермерів іншим способом.


"У нас є ще одна програма - фонд підтримки фермерства. Гроші можуть бути перенаправлені туди. Другий варіант - створити фонд гарантування. Це буде така фінансова установа, яка виступить гарантом для фермерів, яким банки не дають кредити. Тим, у яких немає заставного майна", - сказав він.


Також Шеремета не виключає, що до фонду будуть залучені додаткові гроші, щоб наступного року найдрібніші фермери могли без проблем отримати кредити.


За матеріалами agroportal.ua


26.02.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта