Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

В Запорізькій області провідні галузі промисловості продовжують нарощувати обсяги виробництва

 
 
Тенденція збільшення обсягів виробництва промисловим комплексом зберігається. За даними Головного управління статистики у Запорізькій області, в січні–вересні 2017 року порівняно з січнем–вереснем 2016 року індекс промислової продукції становив 107,2%.


Зростання обсягів промислового виробництва у звітному періоді сталося в результаті збільшення виробництва на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 0,3%, переробної промисловості на – 5,0% та з постачання електроенергії, газу, пари і кондиційованого повітря – на 18,4%.


У переробній промисловості індекс промислової продукції становив 105,0%.


У тому числі, на підприємствах із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів обсяг виробництва зріс на 0,8%; текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів - 14,2%; із виробництва коксу, продуктів нафтоперероблення - 5,8%; з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції - 31,2%.


У галузі металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування, відбулося зростання виробництва на 4,5%.


На підприємствах машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування, обсяги виробництва збільшилися на 5,9%.


Електроенергії було вироблено 33440,3 млн.кВт·год (на 24,5% більше), пари та гарячої води – 3569,1 тис.Гкал (на 4,2%).Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


За матеріалами www.zoda.gov.ua


09.11.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта