Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Вітаємо з 80-річчям В’ячеслава Олександровича Богуслаєва

 
 
Шановний Олександре В’ячеславовичу!

Від імені Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал", Запорізької обласної федерації роботодавців щиросердно вітаємо Вас з ювілеєм – 80-річчям!

Ви були серед ініціаторів та засновників Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал", що на початку дев’яностих років, у часи становлення незалежності, з метою зміцнення економіки та розбудови промисловості, як Запорізької області, так й країни в цілому, об’єднав досвід, інтелект, професіоналізм керівних кадрів підприємств, висококваліфікованих робітників та службовців регіону.

Олександре В’ячеславовичу, ми цінуємо Вашу мудрість і талант керівника, працьовитість та компетентність. Нехай доля наповнює Вас радістю сьогодення, а людська шана і глибока повага буде подякою за самовіддану, наполегливу працю.

Зичимо Вам щедрої долі, міцного здоров’я, бадьорості, миру, подальших успіхів у справах, добробуту, здійснення планів, віри у світле майбутнє, любові рідних та близьких. Плідного Вам і щасливого довголіття!


Потенціал Інформ


29.10.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта