Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Вітаємо з Днем металурга та гірника!

 
 
Олександр Головко: "Ця почесна професія об'єднує надійних людей, впевнених у своїх силах".


Президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" Олександр Головко разом з керівниками області, міста та профспілок взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників металургійної і гірничодобувної промисловості України.

-Ця почесна професія об'єднує надійних людей, впевнених у своїх силах. За десятиліття, робота металурга не стала легше, проте зберегла своє значиме положення для нашого міста, області і всієї нашої країни. Від усієї душі бажаю вам нових досягнень та успіхів у вашій нелегкій, але благородній праці, доброго здоров'я, щастя, благополуччя вам і вашим родинам - зазначив Олександр Степанович, вітаючи металургів.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток і зростання металургійного комплексу Запорізької області та з нагоди Дня працівників металургійної і гірничодобувної промисловості України Олександр Головко вручив Почесні грамоти Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал": Шеплякову Ігору Олександровичу, начальнику виробничо-технологічного відділу ПАТ "Запорізький завод феросплавів", Короті Олегу Володимировичу, бригадиру обдирно-зачистного відділення прокатного цеху ПАТ "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь" ім. А.М.Кузьміна", Журибіді Миколі Михайловичу, голові профспілкового комітету управління залізничного транспорту ПАТ "ЗМК "Запоріжсталь", Шевченку Павлу Миколайовичу, начальнику бюро контролю споживання інших енергоресурсів відділу головного енергетика ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат", Кузьменку Миколі Миколайовичу, головному інженеру проекту проектно-конструкторського відділу ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат".


ВІТАЄМО СЛАВНИХ МЕТАЛУРГІВ ЗАПОРІЗЬКОГО КРАЮ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!!!


Потенціал Інформ


14.07.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта